Ponos

Ponos

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kristiansand, Norveska, 14:47

Bio kod VW dilera ovdje u gradu, treba mi novi zracni filter, usput kupio i filter za ulje jer kontam mijenjati ulje prije dolazka u BIH. Na putu nazad do auta otvaram kutiju zracnog filtera, kad prvo sto vidih "made in Bosnia and Herzegovina". Ludnica :) Od vecheras golf ima da dise bosanskim pluchima :)
 
Legend
Unico najbolji :) www.remex.ba

Detalj sto se meni juce desio, dolaze mi dva monovolumena Ford Galaxy i neka Toyota, pune njemaca, neznam kako zaglavise u BiH, i sad ja pricam malo njemacki ali to je samo KW, gewinde :) bremss itd :D ali tecno pricam Engleski, dok oni nagadzaju engleski i sega oko sporazuma, ugl, hoce gume oni dvije, a posebne neke gume dodju zbog tezine vozila, bla bla ugl nema nigdje niko u gradu te gume, cak ni u Volanu nije bilo, i hajd nadjem ja njima gume i cijena 110eura komad i hoce da se cjenkaju, pa reko nema kod nas cjenkanja, ovlasteni servis nismo na pijaci, reko Bosna je ovo nije ovo Njemacka, kad ce ti on meni kod njih u njemackoj kada dodjes u salon ovlasteni mozes se cjenkat u 5 eura i on je mene molio pola sata da mu skinem 5 eura sa guma, naravno nista od te ljubavi, a danas bi mi gume trebale doci. Shega jos sam mu uracuno montiranje i balansiranje guma u tu cijenu. Gume su Continental.
 
Legend
Heh sjetih se primjera radi, prije 20tak dana sam salio odredjenu sumu novca u ato i izmjenjao sve sto se zamjenit dalo, od hrdzavog sarafa do diskova i filtera, i prije nego cu zamjenit filter nafte i ulja, auto pocne da mi trza, i predpostavim filter goriva ili onaj filter sto ide iz rezervoara, i krenem linijom manjeg otpora kupim novi filter goriva, obicni onaj 7KM, ali nista auto idalje trza, i odem kod Ese ispusemo crijeva sva, nista opet isto, i ostavim nakraju Auto kod Ese, a sad sam vec poludio i nervozan sam treba mi auto da mogu na poso ici, i bukvalno pjenim, da i me eso u toku dana nazvao, kaze hehe citiram sine evo gotovo je, nije ti valjo filter goriva stavio sam UNICO :) remexov heheh i eto autic ide ko raketa, bez problema. Ljepota.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
koliko si ga platio :)

Oko 25 eura. Mjenjao sam filter prije, ne na ovom golfu dodushe, vuche mi daleko bolje izmedju 2000-3000 obrtaja.

Sad par pitanja ono nabrzaka.

Da li je ko cuo za servis Saradis, kod Vogosce ? Preporucen mi je od par ljudi kao dobar i pouzdan servis za VW. Uglavnom doci cu autom za koju heftu, i kontam da ga ostavim na 2-3 dana da urade tehnicki pregled, i da zamijene sto se zamijeniti moze.
 
Član
Ja ba, sta ocekujes od zemlje gdje je kutija cigara 10€...
Nego preporuke za VW servis :) Fakat mi treba da se dogovorim s ljudima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top