pomozite...neki eror :(

pomozite...neki eror :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj ured sam poludio,stalno moram restartovat racunar jer mi se pojavljuje neki eror i poslije toga,ne mogu nista radit na netu,nista ne mogu otvorit,pise da nema konekcije :icon_mad:
jedva usao da vas pitam...
ev slika tog majmuna :icon_mad: :icon_mad:
untitled_be019.jpg


znaci cim pritisnem ovo don't send,blokira totalno,moram restart :icon_cry:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
joj ured sam poludio,stalno moram restartovat racunar jer mi se pojavljuje neki eror i poslije toga,ne mogu nista radit na netu,nista ne mogu otvorit,pise da nema konekcije :icon_mad:
jedva usao da vas pitam...
ev slika tog majmuna :icon_mad: :icon_mad:
untitled_be019.jpg


znaci cim pritisnem ovo don't send,blokira totalno,moram restart :icon_cry:

Isti problem imo i meni nekad uspjevalo da mi ne blokira sve ali tada sam cekao po sat i duze da uđem na internet i nakon dvije noci tako peglanja formatirao ga i sve mi radio extra dok ga nije grom sprzio
 
Član
ma ne moze biti jednostavnije.... obori sistem i to je to!
usao ti je neki ogavni virus i zeznuo ti je windows-ove sistemske fajlove...
mozda postoji neki komplikovaniji nacin resavanja tog problema, ali ja se uvek uzdam u "old school instalaciju novog windowsa"...
sretno!
 
Član
ma kaj bi ti rekal...nesta ti je poremetilo windows filove...meni se to pojavljivalo al je prestalo samo jednom....al kad mi se to pojavljivalo ja ga samo maknem u kraj i radim sta god hocu....idi repair citav sistem...rijesi ce problem...
 
Član
probaj sistem restore :D

(ako ne onda ganjaj antivirus i pokusaj sve srediti ispocetka, ako ne onda repair a ako i to ne onda instaliraj novu kopiju windowsa preko tog i problem rijesen al nakon toga obavezno neki antivirus nabaci :D)
 
isao sam na repair i ponovo inst. windows,ak opet bude onaj eror izbusit cu ga busilicom i to borerom za drvo,da ga vise boli :D :lol:
 
ne vidim gore slikicu, ali mislim da ti izbacuje svchost.exe error, greska mreznog procesa, moras instalirati sp3 xp ili instalirati auto patcher xp....
 
zen3dom je napisao(la):
ne vidim gore slikicu, ali mislim da ti izbacuje svchost.exe error, greska mreznog procesa, moras instalirati sp3 xp ili instalirati auto patcher xp....

ma virusi drug,jer ovaj dio gdje je "start" je kod mene uvijek plav,a veceras je bio krem boje i skroz kockast,to samo moze da uradi neki virus glupi...
ev sad je sve ok,a dokle vidjet cemo :icon_confused:
 
Član
http://rapidshare.com/files/316543339/Generic_Host_Process_for_Win32_Services_FIX.rar.html

peace
 
Legend
ibizasa je napisao(la):
probaj sistem restore :D

(ako ne onda ganjaj antivirus i pokusaj sve srediti ispocetka, ako ne onda repair a ako i to ne onda instaliraj novu kopiju windowsa preko tog i problem rijesen al nakon toga obavezno neki antivirus nabaci :D)

ja vjerujem u sistem restore, vise puta mi je uspjevalo, pa prvo to probaj , pa tek onda format..
 
ibizasa je napisao(la):
^ Generic Host Process for Win32 Services (FIX) :D

:lol: :lol:

.nOKe je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
probaj sistem restore :D

(ako ne onda ganjaj antivirus i pokusaj sve srediti ispocetka, ako ne onda repair a ako i to ne onda instaliraj novu kopiju windowsa preko tog i problem rijesen al nakon toga obavezno neki antivirus nabaci :D)

ja vjerujem u sistem restore, vise puta mi je uspjevalo, pa prvo to probaj , pa tek onda format..

tako sam i uradio ;)
 
Član
Sumljam da ce restore pomoc, kao i nadogradnja windowsa, mada bi mozda i mogla, uslo je u vin32 folder, i pohebalo ti servise, i sad su u zabludi, tak da bi ja predlozio prebacivanje bitnih fileova na DVD, ili pak drugi hdd,ak imas,ak ne na drugu particiju, jer je mogude da ti prilikom pokusaja formata baci BSOD i onda si u bedu totalno... Nemoj misliti da te strasim ili nesto,al budi spreman na sve ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top