pomoz Bog

pomoz Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Muhamed rodjen davne 1987. trenutno nema tockova nadam se gti-ju 16v
specificno u planu je ako budjet dozvoli abf turbo.

prijavil se rad da vidim kaj ostali rade i uopsteno radi informacija

pozdrav
 
kao prvo nabavi ti kakvog juga i nauci voziti,
kao drugo predstavi se kako Bog zapovjeda,
naslov stavi adekvatan a ne s brda dola

i odmah cu reci da si za ime SLAGAO, tako da takvima kao ti mjesto nije na forumu, ili se predstavi normalno ili liferuj s foruma, ovdje nije mjesto za provokatore......
 
Član
zen3dom je napisao(la):
kao prvo nabavi ti kakvog juga i nauci voziti,
kao drugo predstavi se kako Bog zapovjeda,
naslov stavi adekvatan a ne s brda dola

i odmah cu reci da si za ime SLAGAO, tako da takvima kao ti mjesto nije na forumu, ili se predstavi normalno ili liferuj s foruma, ovdje nije mjesto za provokatore......

PASHA moj lijepi... :D :lol:
da ja tebi kazem, suti.
momak ima auto, ne mora niko znati koje, kanta pa kanta, ferrari pa ferrari. njegova stvar
momak se predstavio fino, kako Bog zapovijeda.
Adekvatan naslov, da Bog da mu pomogo Bog da nadje 16-ku
ima nije slagao, tebi nije mjesto na forumu da napadas nove clanove s brda dola, ovo nije mjesto za nekulturu, ako si za jos rasprave...bujrum ;)
 
Član
mislim da znam voziti i fino sam se prestavio ime nisam slagao a ovo nije opstina pa da trazis maticni broj i nisam ovdje da provociram ali na provociranje cu rado odgovoriti tebi sretno
 
corradoM je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
kao prvo nabavi ti kakvog juga i nauci voziti,
kao drugo predstavi se kako Bog zapovjeda,
naslov stavi adekvatan a ne s brda dola

i odmah cu reci da si za ime SLAGAO, tako da takvima kao ti mjesto nije na forumu, ili se predstavi normalno ili liferuj s foruma, ovdje nije mjesto za provokatore......

PASHA moj lijepi... :D :lol:
da ja tebi kazem, suti.
momak ima auto, ne mora niko znati koje, kanta pa kanta, ferrari pa ferrari. njegova stvar
momak se predstavio fino, kako Bog zapovijeda.
Adekvatan naslov, da Bog da mu pomogo Bog da nadje 16-ku
ima nije slagao, tebi nije mjesto na forumu da napadas nove clanove s brda dola, ovo nije mjesto za nekulturu, ako si za jos rasprave...bujrum ;)

:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Lipe zelje, dico mila........
 
zasto sam napisao post gornji, zato sto mi iskreno i lici na provokaciju, ne na mene licno, nego generalno, a te stvari mrzim na ovakvim forumima, a zasto lici na provokaciju, pa

Lokacija: Istocno Sarajevo
Naslov: pomoz Bog
Ime: Muhamed

Sta bi ti rekao??????????

Da li cemo se podnositi, pa bre brale ni ne gledamo se, ne znamo se, a kada se upoznamo to cu ti reci,,,,

Zasto da uzmes jugica, pa pomenu nemas auto, a odmah prvo pa ABF, mislim, za prvo auto je previse, narocito neizivljena mladost kakvih ima na izvoz (i sam sam bio....), pa sam predlozio nesto slabije cisto da ne daj Boze ne bi bilo jada, a mozes shvatiti kako hoces, kao sto si odmah se nasao uvrjedjen da sam mislio da si slab vozac.....

Ja sam presisao bruku km, i da mi neko da golfa 2 sa ABF, ne znam da li bih prihvatio, adrenalin je cudo.....

E jos, tvoja lokacija sa imenom i naslovom, to bez daljnjeg, mislim barem da si stavio nesto tipa predstavljanje, vozdra, bla bla, iskreno, nekako mi je provokatorski, a to nije cilj ovog foruma, a i u samim pravilima pise takvih stvari se kloniti na forumu......
Napominjm ti nisi mene uvrijedio, ali fakat skontaj da nije lijepo......


Shvati sve ovo kako hoces, ali ovo nije iz zla kakvog receno.....
 
Član
pa iz tvog ugla imas pravo ali kao sto i sam kazes da se ne nadjem uvrijedjen ni ti se nisi trebao naci uvrijedjen kakve veze ima to sto sam iz istocnog sarajeva? imas dosta muslimana u Istocnom sarajevu to su tvoje neke predrasude i s tim se moras izboriti a i sam imam dosta predjenih kilometara i ne boj se nisam neki klinac i nije mi prvo auto vise sam ih promijenio hvala Bogu bez nekih katastrofa a sto se tice POMOZ BOG je pozdrav isto kao i ZDRAVO (satrovacki VOZDRA) selam pozz sretno prijatno itd.... mislim da opet imas neke predrasude i sam si kriv sto si se nasao uvrijedjen
jos jednom sretno i prijatno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top