pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta mislite koji automobili bi bili najpogodniji za taxi, novi, ne preskupi, mali potrosaci i zna li neko dobijaju li se popusti za 5 ili 10 komada
 
Član
Uzmi Daciu Logana ili Sandero, a za popust se obrati trgovcu koji ih prodaje. Isplate se ta auta totalno, i kao nove neces naci bolje. U Tuzli ih velika vecina taxista voza, i ne zale se, sve je to provjerena Renaultova tehnologija ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Uzmi Daciu Logana ili Sandero, a za popust se obrati trgovcu koji ih prodaje. Isplate se ta auta totalno, i kao nove neces naci bolje. U Tuzli ih velika vecina taxista voza, i ne zale se, sve je to provjerena Renaultova tehnologija ;)

ovo sam upravo htio da napisem :cool:
 
Član
gaga je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Uzmi Daciu Logana ili Sandero, a za popust se obrati trgovcu koji ih prodaje. Isplate se ta auta totalno, i kao nove neces naci bolje. U Tuzli ih velika vecina taxista voza, i ne zale se, sve je to provjerena Renaultova tehnologija ;)

ovo sam upravo htio da napisem :cool:

Dacia Logan...jer i ja je imam ali ne taxiram:cool:

auto je prije svega konforno ima mjesta na pretek..gepek ogroman
a i ne kravi se ....ja je imam vec neke 2/3 godine novu kupio i za sad;););)

a da je uzmes preko leasinga ili preko kredita..nece te rata ispasti nekih 250KM na 6godina :icon_twisted: barem je mene tako izaslo :lol:
 
Član
Evo u Tuzli ima taxista koji su presli 200 - 300 hiljada kilometar bez kvara, samo redovni servisi i potrosni materijal, a za Sandera mi je taxista rekao da ima vise mjesta nego Fabia ;)
 
BHT Ovisnik
haha cuj vise mjesta neg fabia,pa fabiu samo ne volim zbog prostora,prnut nemozes jbt. dok sandero ima prostora ako ne i vise od golfa 4,auto je pravo prostrano i nije ni udobnost losa,za voznju do 120 je fino bas bez buke,nije ni kasnije lose,samo malo ostriji zvuk(1.4 benzin)
 
Član
ako trazis nesto bolje od logana,onda pogledaj oktaviju,golfa6,seata nekog ili tako nesto,a jos bolje,samo mercedes.
a za popust se dogovori za trgovcem,obidji ih par i pitaj,trebalo bi da ti daju na 10 komada barem 10% popusta,ili vise a da recimo nosis na autu reklame od autokuce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top