Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Diablo: Svaka cast HVALA puno pomogao si mi u odluci da cipiram auto, hvala na trudu ;)

Bmwscaner: A tako je brate upravu si ali opet pitao sam radi informacije da mi nekrepa prebrzo :D A za one usise nema ti ih nikako pito sam ima u jednog frajera hauba s usisima ali neprodaje odvojeno jbg :(
 
Početnik
turbomrdeuce je napisao(la):
JoCo_kratki je napisao(la):
Imam audi b4 1.9 tdi ima 90ks,sta bi mogao uraditi da dobijem jos malo ks a da ne stetim motoru previse?
promijeni motor:D


pa rekao je covjek da dobije jos malo ks, ne sad neko posebno pojacanje.

vec sam napisao - chip/remap

koliko je motor presao i koja je godina? ne vjerujem da je to bas sad tako staro i pri kraju kao sto se pominje
 
HONEY je napisao(la):
turbomrdeuce je napisao(la):
JoCo_kratki je napisao(la):
Imam audi b4 1.9 tdi ima 90ks,sta bi mogao uraditi da dobijem jos malo ks a da ne stetim motoru previse?
promijeni motor:D


pa rekao je covjek da dobije jos malo ks, ne sad neko posebno pojacanje.

vec sam napisao - chip/remap

koliko je motor presao i koja je godina? ne vjerujem da je to bas sad tako staro i pri kraju kao sto se pominje

auto je '94 god a presao je 200 000 ali auto je stalno normalno vozeno turbina i motor su u ekstra stanju stanju ne trosi ulje i ne cadi:icon_smile:ulje i filtere mjenjam svakih 7000km.iskreno,najradije ga nebih cipovao.a ako ima neko neki dugi prijedlog nek napise.
HVALA VAM U SVAKOM SLUCAJU NA SVOJ POMOCI DO SAD!;)
 
Član
Chip ti je najbolji izbor,pogotovo sto je turbak.Sve druge,eventualne prerade kostaju puno para ako hoces da imalo osjetis promjenu.Nemoj onda brate nista,fino ide i to,samo ga malo osvjezi i goni !
 
Schumi je napisao(la):
Chip ti je najbolji izbor,pogotovo sto je turbak.Sve druge,eventualne prerade kostaju puno para ako hoces da imalo osjetis promjenu.Nemoj onda brate nista,fino ide i to,samo ga malo osvjezi i goni !

osvjezen je motor proslo ljeto:komplet glava uradjena,leteci lezajevi i karike promjenjeni i sve ostalo sto je bilo dotrajalo(racve za vodu,dihtunzi svi,ociscena usisna i izduvna grana..)sve djelove mi je kum poslao iz svabije on tamo ima servis i sve me je izaslo 550km sa rukama.on sad ide bolje nego ostali TDI motori sa 90ks ali uvjek nedostaje ks:icon_smile:
 
Član
onda idi chip tuning i javi nam kako je proslo , ice ko lud, vozio sam 1.9 tdi 90 konja u a3 cipovan :) smrt
 
Član
cenga je napisao(la):
onda idi chip tuning i javi nam kako je proslo , ice ko lud, vozio sam 1.9 tdi 90 konja u a3 cipovan :) smrt

Čenga druže ....

Ja sam se vozio u TDI -u od 150 ks+čip+ vozač manijak.....zamalo sam dobio nervni slom.......al auto ide....ma šta ide letiiiiii.......:lol:
 
Član
mjenjaj auto :icon_eek:

da ti je noviji audi, i ja bi ti preporucio chipovanje. Ali za staro auto kanuti 500-600KM da bi dobio 20ks,ne znam...

sretnmo u svakom pogledu
 
Član
Ma brate ulozi ti 400km za fucking cip nije pentagon samo ima li igdje drugo poslovnica ovoga sm chip tuning ili samo u Gradišci!?? Ajmo se nas nekoliko dogovoriti koji bi cipirali motore da oni da dodju negdje kao sto pise dolazimo u vas grad ako ima vise zainteresirani???? :dojke::lol::lol::lol::lol:
 
cnic_gsi je napisao(la):
Ma brate ulozi ti 400km za fucking cip nije pentagon samo ima li igdje drugo poslovnica ovoga sm chip tuning ili samo u Gradišci!?? Ajmo se nas nekoliko dogovoriti koji bi cipirali motore da oni da dodju negdje kao sto pise dolazimo u vas grad ako ima vise zainteresirani???? :dojke::lol::lol::lol::lol:

Ja mislim samo u Gradisci da je poslovnica.nije 400 km puno ako ce on dobiti 30ks kao sto pise,samo da nebi opet poslje morao motor osvjezavati?

makso je napisao(la):
mjenjaj auto :icon_eek:

da ti je noviji audi, i ja bi ti preporucio chipovanje. Ali za staro auto kanuti 500-600KM da bi dobio 20ks,ne znam...

sretnmo u svakom pogledu

da je noviji imao bi 140ks fabricki,ali to nije zanimljivo:icon_smile:
 
Član
U tome je stos, prijatelju,

U novijih auta razlika izmedju modela od 110ks i 140 ks je mozda 2-3.000€. Platis 300€ za chipovanje i ustedio si 2.500€

Kad kupujes auto staro 15 godina, razlika izmedju 140 i 110ks je mozda 50KM a mozda 2000, uglavnom zavisi od stanja vozila i predjenih km, ne gledaju se toliko konji :icon_smile:

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top