pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobio sam neki zvucnik neznam ni koje je marke ni kolika mu je snaga iza pise samo ONS TC-30,pjeva solidno ima dobar bass,volio bih da mi pomognete oko njegove snage
[attachment=12039][attachment=12040][attachment=12041]
 
Putovanja.ba
Administrator
Pih, gdje si ovo iskopao?

Pogledao sam na netu, nisam nista uspjeo naci
 
Član
kod frenda garazu cistili kad u jednoj kutiji bila ovakva 2 zvucnika,on uzo sebi jedan a jedan dao meni,gledo sam i ja na netu nema nista o njemu
 
Član
mato19E je napisao(la):
kod frenda garazu cistili kad u jednoj kutiji bila ovakva 2 zvucnika,on uzo sebi jedan a jedan dao meni,gledo sam i ja na netu nema nista o njemu

ma vi to bracki dijelite nemojte i cipele tako:lol::lol:
 
Član
To je nisko tonac koji se ugradjivao u EV-ove kutije za ozvucenje birvaktile...
Snaga u RMS mislim oko 150W na 8 ohma...

evforceieac1.jpg
 
bekireeee kingu muzikeee, svaka cast. nema za tebe prepreke sto se tice muzike. doktor za muziku. hehe. Dr. Bekir Nogo. nego da otvorite Bekiru jedan podforum pod nazivom Bekirovi savjeti. covjek sve znaaa.
 
Član
ja bi očistio i stavo za ukras :cool:
inače skupljam te starije uređaje imam neki stari radio i gramafon
 
Član
bekire stvarno si ludjak .... il si vidovit il neznam ni ja sta, na osnovu podataka koje je momak ostavio, o ovom se na netu nemoze nista nac (doduse nisam se pretjerano puno trudio, al i dalje definitivno si za svaku pohvalu) ....
 
Član
eddo je napisao(la):
bekire stvarno si ludjak .... il si vidovit il neznam ni ja sta, na osnovu podataka koje je momak ostavio, o ovom se na netu nemoze nista nac (doduse nisam se pretjerano puno trudio, al i dalje definitivno si za svaku pohvalu) ....


hehe nista moze se sve naci samo malo listanja stranica, jedno sat dva i nevjerovatno na sta se sve naleti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top