POMOC

POMOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chuza je napisao(la):
Hocu ja djavolice,ako moze ikako :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Moze naravno, drug kupio licencu, evo ti br pa ga nazovi i dogovrite se.
063/490-842
Kod mene radi odlicno nikakvih problema s virusima, pocistio ono sto je bilo prije i sad sve ok.
P.S.Reci da sam ti ja dala br. da se ne objasnjavate ko si i sta, posto on radi sa kopmjuterima svakako pa svako zove na taj br :icon_smile:
 
Chuza je napisao(la):
I koliko on love trazi

Pojma nemam ja ga nisam platila ali mi je isto tako zabranjeno da ga dalje dajem jer je on kupio licencu koja je kostala nesto oko 200 km koliko se sjecam i moze je oko 50 ljudi koristiti cini mi se pa tako mislim da ima jos dovoljno da se proda.On ce ti to tacno reci.Treba samo instalirati prvo trail verziju od mjesec dana i nakon njenog isteka se unese taj kljuc.Tako je meni barem poslao
 
Član
Chuza je napisao(la):
I koliko on love trazi

zar nije jednostavnije da skineš eset nod i dam ti ja onaj hepek i imaš 100godina licnecu :cool:
kako god ja ne bi ništa uzimao kad ima besplatno :icon_smile:
 
Član
Jest to Trozicu, ja imam NOD kojem rijetko istekne kljuc, a i ako istekne, za 5 sekundi stavim novi.... recimo moja kombinacija je NOD32 + Windows firewall (konfigurisan kako treba), svi patchevi na mjestu, TuneUp Utillities 2007 i SpyBot - Search & Destroy. Formatiram PC samo kad uspori vremenom :cool:
 
Početnik
JA IMAM RJESENJE ZA OVO!!! Prijatelj sa informatickog fakulteta mi je dao zakrpu ua ovo, javi se greskica u sistemu, nemam pojma gdje je on ovo nabavio, ali se uglavnom sistem ne mora reistalirati, ovo se raspakuje, instalira i restartuje racunar i sve bude ok, ako nekome treba poslacu, igrackica od 665 kb rijesi sve probleme ;)
 

IGY

Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
JA IMAM RJESENJE ZA OVO!!! Prijatelj sa informatickog fakulteta mi je dao zakrpu ua ovo, javi se greskica u sistemu, nemam pojma gdje je on ovo nabavio, ali se uglavnom sistem ne mora reistalirati, ovo se raspakuje, instalira i restartuje racunar i sve bude ok, ako nekome treba poslacu, igrackica od 665 kb rijesi sve probleme ;)
treba meni daj molim te da onu krntiju pokusam dici iz mrtvih

BLACK KNIGHT je napisao(la):
JA IMAM RJESENJE ZA OVO!!! Prijatelj sa informatickog fakulteta mi je dao zakrpu ua ovo, javi se greskica u sistemu, nemam pojma gdje je on ovo nabavio, ali se uglavnom sistem ne mora reistalirati, ovo se raspakuje, instalira i restartuje racunar i sve bude ok, ako nekome treba poslacu, igrackica od 665 kb rijesi sve probleme ;)
treba meni daj molim te da onu krntiju pokusam dici iz mrtvih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top