pomoć zatvorena zadnja tablica golf 2

pomoć zatvorena zadnja tablica golf 2

motoric od vrata (centralne bravice) spojis na prekidac, nastimas u gepeku zavaris gdje kljuc ide i miran, treba jos sta,,,,
 
ima mali problemcic motoric od centralnog kad povuce bravu on ostane u tom polozaju pa se vrata ne daju zatvorit treba okreniti pol na motoru da se vrati u pocetni polozaj a to ne mozes resiti sa jednim prekidacem potreban neki sistem sa elektro magnetom koji kad nema stuje vrat se u pocetni polozaj
 
drug, spojio burazu na kecu, drugovima mu na dvojci ne znam broja, nikakvih poteskoca niti ne vracanja, tebi je onda spala opruga koja vraca (zateze) ono grlo za zatvaranje,,,,, sredi tu oprugu i nema problema,,,,,
 
probat cu pa cemo vidit oce proradit

bice da sam resio problem imo sam nekih motorica od fiata oni se nemogu izvlaciti kad povuku bravu sad sam naso neki ugradbeni koji bez problema mozes uvuc i izvuc to bi onda trebalo da radi krenio sam sa krivim motoricem hvala na savetu
 

EJ2

Član
sta bi sa ovim?

imaju ovi "shaved-door"-motorici. cimne sajlu, gepek/vrata se otvore i to je to a ne kao onaj motoric od centralnog da ostane u polozaju

Zugmotor_Shavedo_4bae8c397c7b9_200x200.jpg


20 marki je ovaj set
 
Top