POMOC ZA PASSAT 5-exterijer

POMOC ZA PASSAT 5-exterijer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim vas kupio sam pasata 2003 crni sa hromiranim lajsnama 4 motion,130KS...potrebne su mi neke stvari...

-maska hromirana bez znaka,

-angel eyes,

-maglenke sa plastikom,

-enterijer drvo unutra ako je to moguce da ugradim(kastofon,cd,climatronic),

-hromirani retrovizori (njih imam ali su dosta ishabani ne znam zasto valjda nisu kineski)

Ovo je ozbiljna molba svim ozbiljnim tunerima da mi pomognu gdje ovo nabaviti?,kolko svaka stavka cirka kosta?
iskreno ne mogu kupit sve od jednom ali necu ni fus ili kinesku robu normala cijene bez lupanja-kolko je tolko je,ali hocu da kad kupim da znam sta sam kupio..
ja sam nesto otpada kontaktiro u vezi maglenki i drvo unutra ali nista posebno...
molim vas iskrenu ppomoc trazim sa slikom ako moze da mi to pokazete..
bice naravno i slike pasata prvo trebam prodati golfa 2...
iz Sarajeva sam...hvala unaprijed:123:
 
Član
maska bez znaka ti kosta nekih 50-60KM u FK e sad dali ima kromirana to ti nebih znao reci:icon_biggrin:
 
Član
maska bez znaka je oko 60 KM Nova
i koje hoces angel eyes prednje ili zadnje? Prednje su uvjek skuplje tako i da znas.
 
Član
e hvala momci na odgovorima ma samo prednje farove bi sad za sad i masku do 500KM da me to dode nekako sa ugradnjom toliko mogu vise ne....duurma kako bi kontakt taj FK ne znam nista oko tog jbg i samo bi hromiranu
zlajaaa i error nesto sam procito o ovoj nekoj firmi da ne isporucuju korektno da ih se ceka puno..ako ne uspijem ja zavrsiti obraticu vam se...hvala jos jednom i eto jos komentara je dobro doslo...;)
 
Član
FK Automotive shop - adresa - Husrefa Redzica 12


Kontakt Feda - Fele 061 199 127
Eldin - Dino 061 210 818
 
Član
error_xp je napisao(la):
maska bez znaka je oko 60 KM Nova
i koje hoces angel eyes prednje ili zadnje? Prednje su uvjek skuplje tako i da znas.

Kakvi su zadnji angel eyes zivota ti :icon_eek: usudio bi se reci da ne postoji to, e sad jesam li pogrijesio... ;)
 
Član
Sto se tice tih detalja unutra najbolje ti je da odes u ovlasteni i narucis kod njih mada ce da te oderu al eto kad hoces...
Imam ja masku horm. FK pa ako hoces 150 km...
 
ja sad bas citam ovoo...kaze maska 60km..hehhe..gdje to ima da ja uzmem jos jednu sebii...

maglenke orginal oko 300km

maska 120km

poklopci za retrovizore oko 80km..

angel kosta oko 300-400km neki jednostavnii..

farovi devil kosta oko 650km

led stopovi oko 300km
lexuss oko 200

drvo nemam pojma koliko kosta za unutra:D



sve je to tu negdje..
 
Član
imas kod njih, imas i muhu-caruaudio u sarajevu imas kataloge odes pogledas sta hoces.. on ti je najblizi
 
Član
black_devil je napisao(la):
ja sad bas citam ovoo...kaze maska 60km..hehhe..gdje to ima da ja uzmem jos jednu sebii...

maglenke orginal oko 300km

maska 120km 3b

poklopci za retrovizore oko 80km..

angel kosta oko 300-400km neki jednostavnii..

farovi devil kosta oko 650km

led stopovi oko 300km
lexuss oko 200

drvo nemam pojma koliko kosta za unutra:D



sve je to tu negdje..

160 za 3bg hrom mozda i vise

A drvo ko zna koliko
 
Član
ma nevjerujem da je tako jeftino maska 60Km, pa in-pro kape za retrovizore sam platio 200KM ,al imaju 3 ili 4 godine garancije...
 
http://www.autoprocentar.hr/catalog/index.php

Evo ovdje imas sve sto mozes pozeliti za svoje auto..........Klikni pa pregledaj.........Imaju ljudi sve za sva auta.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top