Pomoc za instrument tablu!!!

Pomoc za instrument tablu!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz svim forumasima!Interesuje me jel neko zna nekog da radi prepravke na instrumen tabli znaci kod mene je sad instrumen tabla od Vente ili golfa 3 Interesuje me jel ima neko da moze da mi prepravi kao sto je na glof 4 znaci ono osvjetljnje ono kazaljke i to?Hvala svima
 
e jbm mu majku samo sam cekao kad ce neko ovo pitat :icon_mad:
prelistaj forum i naci ces komplet uputstvo...kad bi se tako otvarale teme...
 
Član
E pa tvrdoglavi ja sam jarane novi na forumu izvini trazio samto po ovim postovima nisam mogao da najdem pa sam zato postavi da pitam nekoga za savjet.[/u]
 

IGY

Član
ja stavio juce ponovo temu, kad sam sebi na dvici radio
isti je postupak i za tricu
 
ado_w je napisao(la):
E pa tvrdoglavi ja sam jarane novi na forumu izvini trazio samto po ovim postovima nisam mogao da najdem pa sam zato postavi da pitam nekoga za savjet.[/u]

znam ja da si novi,ali samo da si otisao na naslovnu str foruma i imas ispod podforum "uradi sam (DIY)"...i tu bi nasao temu koja ti treba...moras odvojit koji sat da prelistas forum i upoznas ga ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ado_w je napisao(la):
E pa tvrdoglavi ja sam jarane novi na forumu izvini trazio samto po ovim postovima nisam mogao da najdem pa sam zato postavi da pitam nekoga za savjet.[/u]

znam ja da si novi,ali samo da si otisao na naslovnu str foruma i imas ispod podforum "uradi sam (DIY)"...i tu bi nasao temu koja ti treba...moras odvojit koji sat da prelistas forum i upoznas ga ;)

Hvala ti al ja nebi da cackam oko toga sam nisam strucan za to pa bi molio ako se neko tim bavi platicu da mi napravi tu prepravku Hvala jos jednom ;)
 
koju prepravku hoces, ja sam radio u instrument tabli kao i ovo osvjetljenje za grijanje koje si iznad postavio, ima posla poprilicno a i zivaca treba, uslikam veceras da vidis kako je to kod mene pa ti postavim
 
Član
zen3dom je napisao(la):
koju prepravku hoces, ja sam radio u instrument tabli kao i ovo osvjetljenje za grijanje koje si iznad postavio, ima posla poprilicno a i zivaca treba, uslikam veceras da vidis kako je to kod mene pa ti postavim

Znaci ti sse bavis ovim jel?E ovako ja sam htijeo da naporavim kao sto je u cetvorci ovako kao na slici jel to izvodljivo i koliko para?Hvala
 
Član
pedjastyling je napisao(la):
dobra ova tabla od cetvorke, e kad bi mogla stati u dvojku:icon_question:

nabavi tablu ostalo je moja briga ;)

a mozda ce i kod mene biti kokpit od cetvorke za prodaje,ako se uspijem skontat s jednim likom.
 
Član
code: KR je napisao(la):
caus je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
pedjastyling je napisao(la):
dobra ova tabla od cetvorke, e kad bi mogla stati u dvojku:icon_question:

nabavi tablu ostalo je moja briga ;)

a mozda ce i kod mene biti kokpit od cetvorke za prodaje,ako se uspijem skontat s jednim likom.

posto se moze nabavit od trojke

od 180-200KM sa svim dijelovima potrebnim za ugradnju
ok planiram to na ljeto radit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top