Pomoc voda u autu??

Pomoc voda u autu??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E raja danas sam konto usiisati auto kad vidim iza vozacevih vrata mokar tepih ja izvadim tepih za noge i dole sve mokro :icon_sad: :icon_sad:
Sada neznam kuda moze uci voda iza vozacevog sica gdje se noge stavljaju kad sjedite sa zada;) ;) :icon_question: :icon_question:
 
Član
Keder vozačevih vrata ti propušta, standardan problem na dvicama. Pregledaj da nije gdje zakačen ili prokinut, ako jeste onda pravac otpad i ako nađeš ispravan polako ga skidaj da se nebi naravno ponovo oštetio.
 
Član
Drug moze biti da ti pusta voda kod vrata..tacnije skini tu plastiku od vrata i vidi jel najlon uredu ispod..umene je bio isti problem najlon bio pukao i sve mi voda ulazila unutra..i promjenio sam najlon i sad uredu nigdje ne ulazi...Probaj to..Mozda je dotog .
 
Početnik
ma de kupis kanticu kakvu ubacis u auto kad se napuni ISPULJAS i to je to..najlakse :D
 
Lija je napisao(la):
ma de kupis kanticu kakvu ubacis u auto kad se napuni ISPULJAS i to je to..najlakse :D

:lol::lol::lol:

a mozes i odvodno crijevo staviti kad dodje pri vrh, da ne preljeva :lol::lol:


Salu na stranu, kao sto rekose, keder, rupa u podu ili ti je otisao mali hladnjak (hladnjak za grijanje u kabini) pa po malo pusta.......

drugo nema sta, sem da "tetka Stana" nije prosula kakvu vodu dok si je vozio.... :D
 
Član
drug i meni je isto tako ulazila voda i skino tapacirung kad najlon nije valjao poderan i stavio drugi i to je to...
 
Član
Hvala raja.pogledati cu sutra keder je los ali mislim ipak da nije na njega pregledat cu najlon ;)
Jel mali hladnjak dodje ispod instrument table :icon_question:
Ali mi je mokor iza vozacevog sica samo :icon_rolleyes:
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ma keder ili supalj pod....

Naso sam problem voda ulazi ipod lajsne unutrasnje sto ide po pragu ;)
I to kupi se na kraju u jednom mjestu i ulazi ispod lajsne iza :icon_confused:
Pormijenit cu unutrasnji keder;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top