pomoc tuzlaci

pomoc tuzlaci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako imam u planu ovih dana doc gledat ovu calibru 2.0 16v

znaci nalazi se u Tuzli,pa me zanima zna li netko vise o njoj da nebi dzabe dosao u tuzlu nije mi malo 200km otic i vratit se
 
Član
prodavala se na pik-u prije nekih pola godine, mozda malo vise. prodavao je momak iz Zenice. sjecam se dobro, posto joj se cijena mijenjala vrlo cesto.
 
Član
iz tuzle cuo sam se sa vlasnikom odjavljena vec 2 mjeseca stoji hitno mu trebaju pare cijena joj je 3200 ali kaze moze i za 2800 pa mi je to malo sumnjivo da ne dolazim dzabe,pa da vidim sa vama tuzlacima jel zna netko nesto o njoj
 
Član
To auto je valjda od sina ili nekog srodnika vlasnika auto kuce Stuhli Auto, pomijala se po oglasima prije neke 2-3 godine, i kod njega je zadnjih mozda godinu dana, nisam nikad vidio auto da se vozio po gradu tako da ne znam da li je on uopste ikad registrovao. Uglavnom navodno je sredio auto, ipak ima i mogucnost i nabavke dijelova i svoje majstore pa nema razloga da ti bilo sta laze. Cijena tog auta prije dva mjeseca je bila 6000km, pa cini se bas da mu je nesto hitno cim dnevno spusta cijenu po 100-200km.
Vjerovatno zbog toga sto se ne vozi redovno da ce malo da "šteka" dok je ne razradis ali za te pare po mom misljenju tesko ces naci bolju calibru.
I ako kupis javi se jer ja trazim ovakav prednji branik godinama, ako budes voljan naravno mijenjati za obicni.
 
ta Calibra je u Mramoru, preko puta NIPEX-a, cim krenes sa Sickog prema Orasju nema mozda 10km i odma je parkirana do puta...
ja sam je vidio na pijaci na Ormanici i nije losa, za te pare valja tamam da je i motor otiso
 

LSD

Član
ova kalibra je u vlasnistvu jednog od radnika kod Stuhli-a..
znam da je imao problema sa elektro instalacijom.radio mu moj prijatelj.
sta joj je s motorom ne znam.....cuo sam da je onak' solidno isla sad...nije losa za te pare
 
Član
vec su ti napisali da je calibra iz mramora..ja tamo imam famelije kamaru i tam sam svake sedmice barem jednom..neznam sta je snje i kako..al znam da kad god sam prolazio u zadnje vrijeme..pa mogu slobodno reci od ljeta da je bila rasformirana (sve poskidano sa nje i radjena generalno) i spricanje i sve..e sad dal je sta bilo joj il to..to nmg nista reci..a eto toliko..barem znam da je dugo vremena radio neko..i sigurno da se isplati dat te pare..al najbolje sjedes i dodjes u tz i pregledas..pozz
 
Član
danas sam pricao sa prijateljem iz tuzle i rekao mi je da je bila razbijena pa da je napravljena, i tako da sam odustao od nje,nasao drugu od prijatelja rodjak ima calibru 2.0 8v 4x4 96god full oprema prije bio u njoj 2.0 16v turbo,rodjak mu je 2 vlasnik,pa tako da moze na ovu temu lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top