Pomoc (tapacirung) i auto "trza" tokom voznje!

Pomoc (tapacirung) i auto "trza" tokom voznje!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi se o sljedecem....kad sam uzeo auto,kroovni tapacirung je bio crn/zut/smeđ...ma nezna se koja boja,odem na dubinsko pranje i to lijepo ocistim,ali mi se nakon nekog vremena odlijepila ona tkanina...i sad visi,pa ako moze nekim savjetom pomoci,kako da to rijesim!
Problem 2 (vazniji) prije 4-5 dana vozim se i odjednom auto mi trzne (kao da ce da se ugasi) i "migne" mi (mislim lampica od grijaca)-to je trajalo svega nekih pola sekunde!Danas opet isti problem!!! Sta bi moglo biti uzrok?
Hvala unaprijed!
 
RE: Pomocccc!!!!

promjeni naziv teme da ti je IGY ne obrise,a objasni koje auto,dizel ili benzin.............:icon_smile:
 
Član
RE: Pomocccc!!!!

cera-fiero je napisao(la):
promjeni naziv teme da ti je IGY ne obrise,a objasni koje auto,dizel ili benzin.............:icon_smile:

a koje ce bit ako ima grijace:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Pomocccc!!!!

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Radi se o sljedecem....kad sam uzeo auto,kroovni tapacirung je bio crn/zut/smeđ...ma nezna se koja boja,odem na dubinsko pranje i to lijepo ocistim,ali mi se nakon nekog vremena odlijepila ona tkanina...i sad visi,pa ako moze nekim savjetom pomoci,kako da to rijesim!
Problem 2 (vazniji) prije 4-5 dana vozim se i odjednom auto mi trzne (kao da ce da se ugasi) i "migne" mi (mislim lampica od grijaca)-to je trajalo svega nekih pola sekunde!Danas opet isti problem!!! Sta bi moglo biti uzrok?
Hvala unaprijed!

za tapacirung ja imam isti belay... ne ako ti je bez spužve tapacirung moraš olijepiti pa ponov zalijepiti, a ako je spužva džabe ti lijepit odpadat će( uradi ponovoo imaš raznih tema kako se radi sa SKAJEM):cool::cool::cool:;);) za drugo možda ti nisu grijači ispravni;)
 
Član
RE: Pomocccc!!!!

uzmi inekciju od fixanja i u nju ljepilo (ako nije puno otpalo)
lampica pokazuje da vjerovatno nemaš ulja od kočnica (na nekim autima je tako)
 
RE: Pomocccc!!!!

Ma mislio sam da nije do goriva...mada ne vjerujem,jer sipam iskljucivo na OMV-u!Neznam sta bi moglo biti...auto je golf 3 TDI!A to sa spricom,nece moci,i ja sam mislio tako,ali covjek mi rece da je unutra sitna spuzvica,i da to ne bi uspjelo!
 
Član
Mozda je moguce da je i do goriva zna se događati inace kad uspeš malo više od pola tanka goriva uzmi aditiv za dizel i uspi pa mozda malo odcepi ... Inace moze bit dosta razloga zasto trza:icon_smile:
 
RE: Pomocccc!!!!

Rozimacak je napisao(la):
uzmi inekciju od fixanja i u nju ljepilo (ako nije puno otpalo)
lampica pokazuje da vjerovatno nemaš ulja od kočnica (na nekim autima je tako)
A šta ako se čovjek ne fixa.Mora ganjat neke narkomane da sredi nebo.
 
druze mene je tako zezalo na audiju td,i rekao mi majstor da je do bos pumpe,nije strasno,uglavnom nije imao negdje protoka goriva,mozda je i u tebe.............
 
Ma neznam...to mi se desilo samo 2 puta..i nista,sve normala!Ako se ponovi,vidjet cu sa majstorom!
A tapacirung,jos malo i promijenim,ko ga *ebe...:icon_smile:
 
ee to druze za tapacirung imas u gradačcu firmu M Gratex vrši swe živo i mrtvo u unutrašnjosti,ako si blizu raspitaj se,mislim da imas i na netu njihovu stranicu pa vidi rade i tapaciranje swe živo mislim da ima i br tel
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top