Pomoc- stranac- broj motora..

Pomoc- stranac- broj motora..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hidrogradnju ?
ovde kod nas sve gotovo za sat vremena u osiguranju EUROHERC dakle doso sa papirima od motora svim naravno slikama auta i ocu da atestiram da je ubacen jaci slabiji avionski brodski od enterprise i slicno oni kazu ajd ti malo popij kavu sve bude gotovo dodjem po papire plaitm sve ko cojek odem u policiju odnesem fasciklu koju mi daju dodjem poslije njihove pauze po prometnu i tablice i dovidjenja ta nebi da sam jedno samo registrirao
opet kazem bosna i mi ovde u hercegovini ko da zivimo na drugim planetima po nekim pravilima i zakonima to mi nikad nece biti jasno
 
Član
Pa bolan 4D56 lik sve zavrsio za par sati vremena sto sam mu ja dao mercedesa i doplate za corada bio mercedes benzin i ubacen dizel motor koji je uvezen davne 98me al tamo u njemaackoj u auto otpadu unijeli pogresan broj mislim samo prva 3 broja oznaka benzin dizel i on otiso dobio carinsku deklaraciju i tu je stela u auto otpad uzo racun jer zna ljude dzaba mu dali racun otiso u MUP i dole ima stele nije nis placo i atestovo motor a moze to da se radi ako imas covjeka u kiseljaku kao sto sam reko jer kod njih nema broj motora u saobracajnoj
 
Početnik
@bmw hidrogradnja je firma koja pored masinskog fakulteta u sarajevu izdaje ateste.
@Murinho ja o babama ti o zabama,u kiseljaku nema broja motora kao ni u vitezu,novom travniku ali u sarajevu ima ja ga moram imati u saobracajnoj,pa isto eto kao da ja sam sebi komplikujem zivot bezveze,ja kontra svih,umjesto 400 maraka koliko mi valja dati dok kupim blok sa papirima,uradim atest,napravim novu saobracajnu,ja to mogu zavrsiti za 200 stoje,evo nema problema kazem i tebi kao i bmw-u uradite mi to,necu ja da se ***** sa time,dobijete 250 KM na ruke iste sekunde kada ja budem imao u saobracjnoj vrstu goriva dizel i bilo kakav broj motora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top