POMOC / Savjet HID

POMOC / Savjet HID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ehh, evo ga ... Zaboravio sam foto aparat.. OPET :icon_confused:

Ali evo nasao na netu sliku, znaci isti princip kao kod mene.

102r2hw.jpg
 
Legend
Iz H7 sijalice idu dvije stopice u ovu plastiku, plastika ima svoje origigi zljebove koji se uklope na nosace napravljene na faru i tako se fiksira. H7 xenon sijalica/zarulja :D iz nje idu dvije zice pa tek onda dvije stopice, sto znaci da nemam nacina da fiksiram sijalicu osim da je zaljepim.

Na audiju sam ljepio nesto slicno, bile su isto velike temp, i kada sam imao problem sa sijalicom jednom, samo malo nozem pritisnem na tom mjestu i otpoji se bez problema.
 
Legend
Xenoni postavljeni, nista nije ljepljeno u Fordovom servisu su mi ubacili u orginalni prelaz, kako stoji orginalna H7. Usput balaste i sve instalacije su spakovali u prostor gdje stoje orginalni xenoni za Focusa, jer ima mjesto napravljeno za to :cool::cool:

Ja presretan :cool:
 
Legend
Postavicu zijanio sam aparat, negdje u kuci zaboravim ga ponjet uvijek, a moram i baterije napunti.

LOVER vidimo se mozda tonajt na OMW ako si u TZ, do 7 sam na poslu, pa cu kuci i onda cu vjerovatno ici prat kola.
 
Legend
trizex je napisao(la):
mani se ti pranja, jala je destinacija :D be there, or be a ford dealer :lol:

Njahhh, zdogovoreno Jala it is then, but dont let me see u without equipment (basic equipment: fajcak, dvi kile cevapa, po hljeba i mal kajmaka) fore our after party at all exclusive ilincica :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top