pomoc PS umjetnika

pomoc PS umjetnika

Član
Ako hoces uradit cu ti onu veliku, neznam samo da li cu moci veceras, samo mi reci koja ti se varijanta najvise svidja pa cu ti fino odraditi, ovo je bilo brzinski
 
Član
Imenjak ja mislio ti se zezas kad si spominjao bež boju...znaci moglo bi uskoro biti farbanja :cool:

Ova zadnja varijanta je mocna pravo.....
 
dok jos nisi pobjegao de ovu jednu sa bež bojama,zatamni prozore da i to probam....

Malo sam bezobrazan ali reko dok si zagrijan,hehehe

Anais je napisao(la):
Ako hoces uradit cu ti onu veliku, neznam samo da li cu moci veceras, samo mi reci koja ti se varijanta najvise svidja pa cu ti fino odraditi, ovo je bilo brzinski

Ova sa krovom u bez boji je dobra...
Crne su mi nekako propale u autu?Ne stoje mu,mada je prelijepo odradjeno...

_nerko_ je napisao(la):
Imenjak ja mislio ti se zezas kad si spominjao bež boju...znaci moglo bi uskoro biti farbanja :cool:

Ova zadnja varijanta je mocna pravo.....

Pa neznam jos dali ce biti uskoro,cekam da vidim hocul uzimati 215 35 gume pa da onda sve djuture odradim...

zlajaaa je napisao(la):
Eto dobiti ćeš rad batice :D



;)
 
Član
Nemoj da je "ZAMRCIS" onda ti ovo ako budes farbo nece imat efekat koji hoces :) Onako kad stanes pored auta vidis unutra bez enterijer, pa felge pa krov pa se to u glavi sve fino sastavi :D

POcBy.jpg
 
bas to sam i htio,da vidim bas efekat sa i bez folija...zasad su folije na autu ali skidat cu ih...
hvala jos jednom :icon_smile:
 
Top