Pomoc!! Problem sa mjenjacem alfa 147!

Pomoc!! Problem sa mjenjacem alfa 147!

Član
zogldi je napisao(la):
Prva ugradnja alfe je VALEO, poslije zamjene dobijes izuzetno meko kvacilo iskrena preporuka od mene! Provjeri i kod AutomercSkoro u Kiseljaku ili Sarajevu (bivisi NOSE).

Nevjerovatno mekano samo sto se poslje naviknes i ne osjetis vise mekocu ;)
 
Član
Mirsado je napisao(la):
_polo 6n_ je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
Ja sam kod Hote mijenjo lamelu na svojoj 156 i ruke su 150km samo da znas ima cijeli dan zajebancije mora i idruvnu da skida zbog mijenjaca mislim da je neka ok cijena a set ti vidi gdje ti je najpovoljije ili pitaj njega koja je cijena ?

vidio sam u motorex-u oko 500 km izade druk,lamela i potisna cini mi se da je luk proizvođac , e sad preporuka dali da uzimam u motorex-u ovaj luk-ov ili da vidim jos negdje ..

Rekao sam ti Velas oni imaju VALEO set to ti je prva ugradnja ALFE.
hvala drug jos jednom provjerit cu sutra koja je cijena kod njih dole


Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Tako je i meni bilo , zamjenio set kvacila , sve okej sad :) To sto ti lupka vjerovatno nosac motora , i kod mene je tako , nisam ga jos zamjenio :D

znaci moguc uzrocnik je nosaac motora ,hajd moze pricekati :icon_smile:

Mirsado je napisao(la):
_polo 6n_ je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
Ja sam kod Hote mijenjo lamelu na svojoj 156 i ruke su 150km samo da znas ima cijeli dan zajebancije mora i idruvnu da skida zbog mijenjaca mislim da je neka ok cijena a set ti vidi gdje ti je najpovoljije ili pitaj njega koja je cijena ?

vidio sam u motorex-u oko 500 km izade druk,lamela i potisna cini mi se da je luk proizvođac , e sad preporuka dali da uzimam u motorex-u ovaj luk-ov ili da vidim jos negdje ..

Rekao sam ti Velas oni imaju VALEO set to ti je prva ugradnja ALFE.
hvala drug jos jednom sutra cu provjeriti koja je cijena kod njih


zogldi je napisao(la):
Prva ugradnja alfe je VALEO, poslije zamjene dobijes izuzetno meko kvacilo iskrena preporuka od mene! Provjeri i kod AutomercSkoro u Kiseljaku ili Sarajevu (bivisi NOSE).

hvala na preporuci drug ;)

Mirsado je napisao(la):
zogldi je napisao(la):
Prva ugradnja alfe je VALEO, poslije zamjene dobijes izuzetno meko kvacilo iskrena preporuka od mene! Provjeri i kod AutomercSkoro u Kiseljaku ili Sarajevu (bivisi NOSE).

Nevjerovatno mekano samo sto se poslje naviknes i ne osjetis vise mekocu ;)

aa lako se na dobro naviknuti :D
 
Top