Pomoc pri izboru automobila

Pomoc pri izboru automobila

Član
Tesko da ce naci sa mjet motorom za 9000 jer su talijani sa opremom na mjet motorima bili skrti posebno dok su sa jtd bili malo darezljiviji mislim sa ful opremom ako te zanima alfa 147 u vrhunskom stanju javi se na pp prodaje mi drug odrzavana u ovlastenom nema ulaganja odlicna;)
 
raymo je napisao(la):
Tesko da ce naci sa mjet motorom za 9000 jer su talijani sa opremom na mjet motorima bili skrti posebno dok su sa jtd bili malo darezljiviji mislim sa ful opremom ako te zanima alfa 147 u vrhunskom stanju javi se na pp prodaje mi drug odrzavana u ovlastenom nema ulaganja odlicna;)

Ako je Alfa Mjet to je najbolja ponuda od svih zajedno što si naveo, sa Alfom malo koji auto može po pitanju opreme, pa čak i oni iz jačeg segmenta, a s druge strane ovaj motor je fantastičan. jedino što nikad nisam naišao na nikog da vidim kakve su dizne, da li su sranje kao i u benzinaca, podložne brzom začišćavanju. Ja sam imao kod 2.0 motora s tim problema, i prodao sam je nisam to riješio, možda ako se odlučiš na to da pogledaš taj detalj, i ako si u mogućnosti da uvezeš, neka to bude CH, jer auta za ovo tržište su znatno drugačija.
 
Član
Motori su kod talijana superiorni sem zajebancia sa egr ,ventil turbine,termostat(ostane otvoren) i sl. oko motora dizne su dobre dobro podnose gorivo bilo koje zna se desiti ako nalijes loseg da nece da vuce al cim to popije vraca se na staro na losijem gorivu trosi malo vise multijet motori imaju malo tisi rad nego jtd i drukcje ubrizgavanje.Mada smijem reci da su jtd dosta izdrzljiviji motori za nase trziste.Sto se tice stila za njega moras imati dobre zivce da ga vozis zato je moja preporuka alfa.;)
 
Top