pomoc.. pls !!!

pomoc.. pls !!!

semma je napisao(la):
zasto sumnjas skoro sve ove slabije masinice imaju..a ako promijeni auspuh nece dobiti bas 25% vise snage kao sto je neko rekao ali ce definitivno osjetiti...probaj skinuti samo filter sa svog auspiha pa ces vidjeti...

ma ovo je zatvoren auspuh nema nista bez rezanja ni docega nemozes doci,, ali skidao sam zracni filter osjeti se da bolje ide,, mogla bi se gljiva ubacit i taj auspuh i vjerovatno bi picio bolje.. :D
 
Član
ne mislim na taj filter..u loncu auspuha jel mozes odvrnuti filter i izvaditi? to ce ti otprilike dati predstavu kako bi bilo sa protocnijim auspuhom..
 
semma je napisao(la):
ne mislim na taj filter..u loncu auspuha jel mozes odvrnuti filter i izvaditi? to ce ti otprilike dati predstavu kako bi bilo sa protocnijim auspuhom..

ma znam da ne mislis al napisao sam ti da je nemoguce bez rezanja ista uraditi.. sve je zavareno nema nikakvih navoja.. :D
 
Član
imao isti taj samo sto sam mu ja nabio vise od 105 km . . ..

sto se tice tuninga samo vozi nediraj nista :D
kakva ti je potrosnja ?
 
Član
Stilo je napisao(la):
kawasaki zx6r2008 je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
na tom motoru sam imao obuku :D fino ide do stotke, al brate tesko da se moze a da se novcano isplati kako pojacati taj motor zadovolji se tim....

ma imam ja zelenjku kad mi treba brzine,, ali ja i jos 2 komsije imamo iste modele pa zelim nesto da ih lako mogu poraziti :D
mozes postici malo vecu brzinu tako sto ces staviti veci zupčanik koji prenosi snagu sa mjenjaca na lanac al ces dobiti slabije ubrzanje a vecu krajnju.....

potpis
 
Top