pomoc pjesma matrica hitno

pomoc pjesma matrica hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako treba mi jedna dvije matrice da li ko zna stranicu odakle se moze skinuti ili da stavim pjesme ovdje pa da ukloni glas potrebno mi je hitno pa ako bi mogo ko odraditi da kazem pjesme
 
Član
RE: pomoc muzika

karolina goceva-volela sam te
maya sar-nespretno

trebaju mi matrice ovih pjesmi za sestru ako se mogu naci ili preko kojeg programa uraditi
 
Član
RE: pomoc muzika

Imas na youtube matrice samo kucaj Ime pjesme i karaoke. Skini kao mp3 i to je to ;)
 
Član
RE: pomoc muzika

jbg hajd ako ko ima ili ako moze odraditi ja pokusavo preko nekih programa al nemam pojma

ili ako je moguce makar 1 ovu naci od karoline jer
 
Član
nezna niko ili mu je mrsko nek kaze cijenu da mi odradi ako je moguce ikako posto mi je hitno
 
Član
evo ti drug vidi mozel ovo pomoc, cuje se glas al negdje u pozadini ..
a imas google, ima bruka tih nekih programa i objasnjenja pa mora nesto upalit ;)

"http://www.megaupload.com/?d=QCCA7ORK"
bez ovih navodnika, jer ne mogu postavit link, izbacuje reklamu ;)
ako ne bude opet moglo, idi reply pa vidi link
 
Član
Linkovi su zabranjeni jer je warez protiv Google pravila, odnosno ovih reklamica pomoću kojih ovaj forum i živi u tehničkom smislu. Pošalji mu na PM.
 
druze ak hoces imam ja jednog prijatelja repera
http://www.facebook.com/profile.php?id=709783823
ev ti fejs moj pa se cujemo tam kako sta :)
ona zna svasta oko tih matrica
 
Član
De ba ljudi sta to pricate cccc. Bacaju ti suplje matrice neces naci nema sanse ... Matrice ima jedino producent koji je producirao te pijsme... Jedino sto mozes uraditi jeste naci MIDI file tih pijesama i to je sve.. Bolje od toga NE MOZE.
 
madmono je napisao(la):
De ba ljudi sta to pricate cccc. Bacaju ti suplje matrice neces naci nema sanse ... Matrice ima jedino producent koji je producirao te pijsme... Jedino sto mozes uraditi jeste naci MIDI file tih pijesama i to je sve.. Bolje od toga NE MOZE.

Istina , matrice mozes naci jedino kod nekih hip-hop popularnih stvari pa neko stavi intrumental na youtube. Za ove manje poznate stvari mozes jedino MIDI file naci a to ti je onaj sto se koristi u karaoke playerima , znaci kvalitet nula.
 
Član
tema moze lock kupio sam od momka jednog iz lukavca oko 3000 matrica pa ako kome bude trebalo sta ako ima snimim mu..hvala clanu gele ponudio se da mi da 170 matrica svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top