Pomoc..Passat 3B

Pomoc..Passat 3B

Član
Pozdrav drushtvo.. :icon_question:Ovako, imam problem(dilemu) u vezi prednjih farova.. Kontao sam kupovati one neke zamjenske s socivima, i bio sam na koridoru. Cijena je oko 250 KM.. Eh sad me zanima neshto drugo kod fabrickih farova, vanjske sijalice su H7.. i stavio sam xenon-e 8000K..unutrashnje sijalice su dvopolne H4,znaci ima maglenku i dugo svjetlo.. E da li bi mogao naci isto to na zamjenskim farovima s socivima..Da mogu ugraditi Bi-Xenon H4 isto 8000K.. I josh jedna stvar konu nisam siguran.. da li ti zamjenski farovi imaju nacin da se podese (visina i shirina snopa) i da li imaju motorice za podeshavanje visine kratkih svjetala..
Hvala vam mnogo !!! ;)
Pozdrav !!!
 

Prilozi

  • Passat 3B Variant.JPG
    Passat 3B Variant.JPG
    20,1 KB · Pregleda: 8
Imaju nacin da se podesi rucno visina snopa, u najgoru ruku, a u najbolju, dobivas opciju da prebacis motorice sa svojih fabrickih farova u te sa koridora. Ganjaj da mozes motoric prebaciti, a za ovo oko xenona nisam toliko strucan da odgovorim.
 
Shura mi ima pasata, pa je tako kupio na koridoru farove. (neki angel eyes). Mozes ih stimat kako ti hoces, samo je i on ugradio 8000K i na kratka i na duga. Moj izbor bi bio 6000K sa socivioma. Cijena je bila nekih 400KM. Da se zamjene treba nekih 1-2 sata za obadva fara. Pa onda ide malo stimanje...
 
Član
Hvala vam mnogo na pomoci..Gledao sam u Decembru kad sam bio kod kuce te farove.. Onako lice na one standardne sa socivima od 2000 Godishta.. svidjaju mi se.. Gledao sam Xenon-e od 6000K ali ipak sam odlucio za 8000K..nekako mi vishe cjunerski izgledaju..led pozicije i Kanbos sijalice za osvjetljenje tablice.. Ajd probacu predstaviti auto veceras..poshto sam na poslu,da prikupim slike !!! :) pozz veliki !!!
 
Top