Pomoc oko zatamnjivanja auta...

Pomoc oko zatamnjivanja auta...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel mozda neko zna ko povoljno moze da mi zatamni zadjnu sajbu na Novoj Bubi..ako neko zna molim da ostavi broj neki da mogu kontaktirati nekod ko radi to..hvala unaprijed ;)
 
Član
a ima li neko broj a ja mislim da sam zvao bogami preskupo oko 150KM trazi mi za zadnju sajbu a komplet auto 250 malo mi cudno al reko da vidim ima li ko jeftinije da radi..
 
imas nekog momka u maglaju radi extra a povoljno...dosta auta uradio ovdje u zdicima...nadjem ti br pa ti posaljem pa ti vidi...pozz
 
Član
sta ti je.kod nas 40 km zatamljivanje komplet auta.bez materijala.ta nije folija skupa.
 
Član
jes cedicu ona smecarska folija sa pijace
ako oces lumarom ili foliatec da uradis onda ces iskesirat 100+eura
 
Član
ne govorim ti o tome.ruke 40 km.a ti ako oces i lim donesi pa ce ti ga stavit.kupi foliju kakvu oces.ja kupio rolnu njemacke.platio 70 eura i na kraju se predomislim i ne stavim je
 
Član
ma meni treba negdje u Sarajevu a vec sam zatamnio lumar folijom sa strana stakla i sad mi jos treba zadnju sajbu pa ako neko zna da ima negdje a da nije skupo..
 
ArmAni je napisao(la):
ma meni treba negdje u Sarajevu a vec sam zatamnio lumar folijom sa strana stakla i sad mi jos treba zadnju sajbu pa ako neko zna da ima negdje a da nije skupo..

imas u avazu i u oglasima auto stakla "Rule" pa nazovi ja mislim da ti oni i to rade,..
a u Sarajevu su,ja mislim blizu one benziske pumpe Ahmetspahic,od Stupa prema Dobrosevicima..
 
Član
nebi trebali da ti traze toliko samo za zadnju sajbu..........nisu ruke skupe kod lumara nego je ta kvalitetna folija koja dize cijunu
 
Član
jel mi moze neko reci kad smo vec kod folije, jeli tesko izganjati atest i gdje se to kod nas moze uraditi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top