Pomoc oko ugradnje parking senzora

Pomoc oko ugradnje parking senzora

Član
Meni se desilo, od 4 komada jedan rikno nakon mjesec, a drugi 3 dana nakon prvog. Majstor koji mi je ugrađivao je negdje kupio zamjenske (kineske) i radili su godinu dana dok nisam prodao to auto.
 
Član
Prebaciš u rikverc i sastrene ma svaki spusti letvu držeći je 5 cm odmaknutu od lima tako da samo jedan reaguje, naravno ako radi. Skontao sam da e rado kad nije asvirao na standardnom mjestu u garaži, stub.
 
Član
ljudi moze li mala pomoc oko senzora,sta posebno obratiti paznju pri ugradnji,da li se mora skidati branik u pitanju je golf 5 i jel crvena zica ide na struju od rikverc svjetla a crna samo na masu i fixiram je .....
 
Član
ljudi moze li mala pomoc oko senzora,sta posebno obratiti paznju pri ugradnji,da li se mora skidati branik u pitanju je golf 5 i jel crvena zica ide na struju od rikverc svjetla a crna samo na masu i fixiram je .....

Na golfu moras skinut branik, crvena ti je plus na rikverc svjetlo a crnu minus zakaci bilo gdje na masu
 
Član
Znam da moram...ev trazio sam na netu kako da se skine...pokusat cu sam pa sta god bude heheh hvala na odg
 
Član
Ugradio sam parking senzore na auto medjutim imam mali problem.kad dam kontakt senzori rade normala.kad upalim auto i ubacim u rikver senzori piste ono bi bi bi...visinu.razmak senzora sve sam uradio kako pise u uputstvu.zna li neko u cemu je problem...pisao sam nekim kolegama u pp ali nisam jos otklonuo kvar pa ako ko zna nek pomaga....
 
Član
Maloprije sam mjerio napon.isti i kad se da kontakt i kad se upali auto.stavio relej.medjutim nista ne pomaze i dalje piste kad je upaljeno auto...ljudi pomagajte ☺
 
Član
Drug nisu nisko to sam i ja kontao.izvadim ih i okrenem da kazem prema nebu i kad upalim auto samo pisti.na poslu sam kad dodjem doma postavit cu sliku pa da vidis....
 
Top