Pomoc oko spajanja kasetasa i zvucnika na skut :D

Pomoc oko spajanja kasetasa i zvucnika na skut :D

Član
Pozdrav drustvo..neki dan sam dobio neki kasetas obicni..meni je odma naumpalo da ga uvalim u skut ..je sam htio odavno ziku ubacit..naravno kad ga uvalim..nece on dugo bit unutra..dok ne skupim kesh za cd player..do jedno 80km kakav nadjem..eh posto ja ne mogu da cekam da skupim pare ..uvalicu ovaj za prvu ruku ..ako nista od kaseta ..mogu bar radio slusat za....sad nastaje problem..ja i sandy smo gledali nesto al nismo skontali ..posto nema euro dzek ..neko ih je izvadio ..ne znam sad kako spojit zvucnike ni sta je + i ni sta - ..znam samo da je + ove 2 crvene zice..a ostatak ne znam..i da ocu da spojim ove zvucnike..je li ovo izvodivo...nadam se da cete mi pomoc..


a kontam ove zvucnike..da to lupa fino
 
Član
Ove dvije žice su memorija i +, a (kad gledamo na ovoj slici) krajnja desna u tom nizu je - . Eh sad, ova dva konektora ispod (ili ti ga iznad kad radio normalno okreneš) ovih strujnih kontakata su ti zvučnici, desni je ovaj do kraja, a lijevi pored. + je ova manja rupica, a minus veća. To ti je sva mudrologija.
 
Član
i to je to..?? ..super..a znaci kad spajam zvucnik..+ u ovu malu rupicu ..a - u velku rupicu ..i tako i lijevi i desni zvucnik..ok hvala ti puno...a ovaj drugi konektor kad vako gledamo..jel on ostaje ovako..ili na njega nesto treba
 
Član
Ako misliš na ovaj konektor što je otprlike na sredini radia on je za dodatne kontrole u Mercedesu (ipak je Becker ;) ).
 
Član
a jesi 100% siguran da je onaj zadnji utor - ..da nebi sta se spalilo...a i ja sa tim
 
Član
aaaaaaaaaaaaaaaaaa odgovorio sam ti na ms-u. :cool:


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Član
zlaja..spameru..oce valjat..ovo..danas gledo ako bi stavljo oba gore da se vid.. bilo bi knap sa playerom..tako da ce jedan bit gore a drugi dole..i moce se otvorit da se vidi ovaj dole...a za ovaj dole cu skinut onu zastitu ..da mozes doc do mashine..i okrenut ga tako ..nebi trebala voda doc do njega...
 
Član
Taaky je napisao(la):
zlaja..spameru..oce valjat..ovo..danas gledo ako bi stavljo oba gore da se vid.. bilo bi knap sa playerom..tako da ce jedan bit gore a drugi dole..i moce se otvorit da se vidi ovaj dole...a za ovaj dole cu skinut onu zastitu ..da mozes doc do mashine..i okrenut ga tako ..nebi trebala voda doc do njega...

u tebe će potrošnja biti jedno 10litara koliko si gereta spojio:icon_smile: ma dobro će bit;) ako imaš mp3,4 uzmi sebi kasetu onu da možeš spojiti plejer sa kastofonom;):cool::cool::cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
zlaja..spameru..oce valjat..ovo..danas gledo ako bi stavljo oba gore da se vid.. bilo bi knap sa playerom..tako da ce jedan bit gore a drugi dole..i moce se otvorit da se vidi ovaj dole...a za ovaj dole cu skinut onu zastitu ..da mozes doc do mashine..i okrenut ga tako ..nebi trebala voda doc do njega...

u tebe će potrošnja biti jedno 10litara koliko si gereta spojio:icon_smile: ma dobro će bit;) ako imaš mp3,4 uzmi sebi kasetu onu da možeš spojiti plejer sa kastofonom;):cool::cool::cool:

sta ti htjede ovim napisat...
 
Član
Taaky je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
zlaja..spameru..oce valjat..ovo..danas gledo ako bi stavljo oba gore da se vid.. bilo bi knap sa playerom..tako da ce jedan bit gore a drugi dole..i moce se otvorit da se vidi ovaj dole...a za ovaj dole cu skinut onu zastitu ..da mozes doc do mashine..i okrenut ga tako ..nebi trebala voda doc do njega...

u tebe će potrošnja biti jedno 10litara koliko si gereta spojio:icon_smile: ma dobro će bit;) ako imaš mp3,4 uzmi sebi kasetu onu da možeš spojiti plejer sa kastofonom;):cool::cool::cool:

sta ti htjede ovim napisat...
imaš posebnu kasetu, staviš je u kasetofon, i iz te kasete ide kablo sa bananicom... i tu bananicu stavljaš u plejer( npr mp3):D i pjeva ti sa mp3-a muzika kontaš:icon_confused::cool::cool:
:D
 
Član
ozbiljno...?? ..kakvo je to cudo..to bi moglo se uzet ako niej skupo..jer ne kontam ja ovog unikata drzat puno u skutu ..najjnajjdalje do kraja aprila do rodjendana..ja kontam to vec zavrsit pocetkom aprila msm sa cd playerom..a dok malo ozdravim i ugrije stavljam ovaj unikat
 
Član
Taaky je napisao(la):
ozbiljno...?? ..kakvo je to cudo..to bi moglo se uzet ako niej skupo..jer ne kontam ja ovog unikata drzat puno u skutu ..najjnajjdalje do kraja aprila do rodjendana..ja kontam to vec zavrsit pocetkom aprila msm sa cd playerom..a dok malo ozdravim i ugrije stavljam ovaj unikat

6KM ti je ta kaseta:D pa ne mora ga na akumulator spajati!
 
Top