pomoć oko otvaranja gepeka MOŽE LOCK

pomoć oko otvaranja gepeka MOŽE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako, hoću na golfu 2 da radim badlook na zadnjoj haubi, tj
onaj dio iznad tablice što dođe plastika da ukinem, e sad interesuje me je
li teško napraviti sistemj otvaranja iznutra, šta sve treba, i koliko košta i gdje se ima kupiti, u sarajevu. jedan mi je momak rekao da je on kupovao sajlu i to u autoshopu na stupu, sve info. dobrodošle ;)
 

Prilozi

  • bootlid8.jpg
    bootlid8.jpg
    130,4 KB · Pregleda: 19
Početnik
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

kakve sajle, stavi se motoric od centralne brave, to ti moze odradit Lauda iz GFC kluba, nije ni skupo ;)
 

187

Član
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

jes samo ide motoric.. lauda to radi dobro znam ga ja radio mom jaranu prejako ispalo...
 
Član
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

a možeš i da otvaraš iznutra:cool: ostanje ti kao kukica i samo je povučeš i otvoriš, tako je bilo kod GreenDevila:icon_smile:
 
Član
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

DLS je napisao(la):
a mozes i pajserom otvorit ako ti zakazu te sajle i motorici :lol::lol::cool:

nemoj momku džabe spemati temu:D:icon_exclaim:
3716d3c5.jpg
ewo primjerak 2 gepeka:icon_smile::cool:
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

187 je napisao(la):
jes samo ide motoric.. lauda to radi dobro znam ga ja radio mom jaranu prejako ispalo...

je li lauda na dobrinji, ako na toga misliš

zlajaaa je napisao(la):
a možeš i da otvaraš iznutra:cool: ostanje ti kao kukica i samo je povučeš i otvoriš, tako je bilo kod GreenDevila:icon_smile:

znam da može sajla, a ja imam jedan motorčić

DLS je napisao(la):
a mozes i pajserom otvorit ako ti zakazu te sajle i motorici :lol::lol::cool:

baš duhovito, :icon_exclaim::spam:

zlajaa drug, ova druga slika zelene dvice je ok, samo mi se čini da je ovo malo manja tablica
ali i ja ću ovako prema tablice raditi,
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

mozes stavit motoric od centralne i spojit ga na neko dugme ili mozes neku sajlom ili zicom vezat za motoric od zadnjeg brisaca
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

vidiću onda sajlu da stavim, samo me još interesuje gdje bi mogao kupiti sajlu,
i šta mi sve treba , ručku onu imam
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

kod jarana sam bio uzeo obican komada spage i svezo za onu cicu koja otvara gepek i sproveo je desnom stranom pored sajbe nije covjek zelio da trosi lovu!!!!
kad otvara samo se nagne nazad prema sajbi potegne spagu i sezam se otvori :lol:
nece covjek da trosi lovu a funkcionise
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

ma skontaću nešto, napravi mi kolega od lima postolje za ručku(od lade nive:lol:), kad nju pričvrstim,
onda fino sprovedem sajlu do brave, a dalje ću smisliti kako i šta, ima se neki hepek kupiti što se
na bravu montira da to radi, skontaću nešto, savjeti su svakako dobrodošli, i svima veliko hvala na pomoći;)
 
Član
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

ako vec zatvaras gepek glupo je da ne zatvoris zadnji brisac i spricu za staklo. posto si to odradio ostaju ti slobodne zice od brisaca i njih iskoristis da ti aktiviraju motoric za otvaranje gepeka. tako se to najjednostavnije radi. moze se provuci i zaseban zica za motoric ali to zahtjeva skidanje jednog dijela neba i bocnih plastika na stokovima, pa provlacenje groz ram gepeka pa sve do motorica
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

emirEX_sa je napisao(la):
ako vec zatvaras gepek glupo je da ne zatvoris zadnji brisac i spricu za staklo. posto si to odradio ostaju ti slobodne zice od brisaca i njih iskoristis da ti aktiviraju motoric za otvaranje gepeka. tako se to najjednostavnije radi. moze se provuci i zaseban zica za motoric ali to zahtjeva skidanje jednog dijela neba i bocnih plastika na stokovima, pa provlacenje groz ram gepeka pa sve do motorica

ukinuću brisač i špricaljku, ako bi se to spojilo na brisač onda bi otvarao
tako gepek, jesi to mislio ili napraviti prekidač, a ako ovo ne uspije onda mi je bolje sajlu staviti
 
Član
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

ma istu rucicu koju si koristio za zadnji brisac sada koristis za otvaranje gepeka. kliknes na brisac i otvori ti se gepek. i to ti je to
 
RE: pomoć oko otvaranja gepeka

emirEX_sa je napisao(la):
ma istu rucicu koju si koristio za zadnji brisac sada koristis za otvaranje gepeka. kliknes na brisac i otvori ti se gepek. i to ti je to

nije ni to loše, ako ima neko da to zna uraditi nek mi se javi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top