pomoc oko muzike

pomoc oko muzike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
steta samo sto nije i pojacalo pioneer, a za ostalo sve, stvarno svaka cast, vidi se da si se potrudio da sve bude pedantno maksimalno i iskreno, super izgleda :cool: ... svaka cast ...
 
eddo je napisao(la):
steta samo sto nije i pojacalo pioneer, a za ostalo sve, stvarno svaka cast, vidi se da si se potrudio da sve bude pedantno maksimalno i iskreno, super izgleda :cool: ... svaka cast ...
Eh, jbg. Prvobitno sam mislio da ubacim samo lijepi HU i par solidnih elipsi i uz postojece u vratima to bi bilo to, medjutim, ipak kao ljubitelj niskih tonova frekvencije bar oko "4 rihtera" odlucih se za ovo. Onda se pojavio problem nabavke jer u Cg je trziste kvalitetnim komponentama vrlo siromasno. Nameracio sam bio bas na taj free air woofer koji Pioneer ipak dobro radi a njega sam jedva nasao u Italiji jer Beogradski Pioneer nece u skorije vrijeme da nabavlja nista iz centrale u Belgiji zbog poznate krize. Takva je situacija i sa Sarajevom. Naravno da sam zelio i pojacalo iste marke ali od pojacala je ovdje na raspolaganju bio jedino GM 3300T i 5100T koji su ipak manje snage od ovog Kenwooda (TS W257F je 250 W RMS). Medjutim, krajnji rezultat je vise nego solidan jer sam sa HU snizio kolicinu basa ka elipsama da ne bi izoblicavale kada ga malo "nagazim" tako da one prakticno sluze kao dobar srednjotonac sa ugradjenim tweetwrom i supertweeterom. Da bi tonski spektar bio potpun, naprijed sam u vrata stavio TS 1702i koji sa fabrickim tweeterima u kokpitu zavrsavaju posao. U svakom slucaju hvala na pohvalama. Ako koga interesuje jos koji detalj oko instalacije, provlacenja kablova, busenja zadnje poslice, spajanja itd. neka pise.
Pozdrav svima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top