pomoc oko motora

pomoc oko motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto sam neiskusan na polju pojacavanja motora zamolio bih iskusne da mi daju savjete kako da izvucem nesto vise KS iz 1.9 tdI 110 KS motora ali bez ozbiljnih prepravki i chipa motora.Znaci netrazim nesto extremno nego nekih 5-25 KS ako je to"moguce"nekim sitnim prepravkama.Inace motor se nalazi u passatu syncro 98g.Hvala svima unaprijed,svaki savjet je dobro dosao.Za one koji su voljni ozbiljno suradjivat obezbjedjena je i naknada.Hvala jos jednom i nadam se da ce se uspjet nesto uradit.
 
Član
samo chip na taj motor i nista drugo neceprkaj sve ce te izaci skuplje od chipa i manje ucinkoviti a kazes da neces chip ? zasto ne na taj motor legne jako dobro i osjeti se
 
bmwscaner je napisao(la):
samo chip na taj motor i nista drugo neceprkaj sve ce te izaci skuplje od chipa i manje ucinkoviti a kazes da neces chip ? zasto ne na taj motor legne jako dobro i osjeti se
razmisljo sam i o tome ali kao i uvijek problem je gdje,kako,koliko ce me kostat,hoce li imati efekta i stetil motoru....
jer sve mi je se svelo na rekla kazala,neki kazu to je super neki kazu nemo nevalja za motor tako da sam u nedoumici...hvala na savjetu

MTR je napisao(la):
Prodaj tog i kupi onog sa 130 konja :cool:

u mene prijatelj ima jedan taka motor ali kosta brdo para...tako da ta solucija ne dolazi u obzir...:cool:;):icon_cry:

olensoner je napisao(la):
Sitnim prepravkama, nije to ''moguce''...

cak ni 5-10KS...:icon_question:
 
Član
Imas cijeli podforum o chipu i remapu od strane jednog od najboljih,smchiptuninga...procitaj to sve,i dosta toga ce ti biti jasno...nema ovdje carsijskih prica....pozzz ;)
 
Član
www.smchiptuning.com kontaktiraj covjeka nek ti on direkt objasni sta kako i koliko i ako si pametan to odradis i goni :)
 
bmwscaner je napisao(la):
www.smchiptuning.com kontaktiraj covjeka nek ti on direkt objasni sta kako i koliko i ako si pametan to odradis i goni :)

hvaaaaaaaala velika to mi je trebalo...sve su prilike da ce bit cip ako bude nesto u okvirima mojih novcanih mogucnosti....thx;):123:
 
Član
zamjeni izduvni sistem...stavi neki sport,,pa mozes i filter sport al nije to nista,,,stavi sport amortizere,,,performance gume,,,il proberi sta hos,,,ima sitnica koje ti mogu dat tih nekoliko kw koliko hoces al ne znam sta time dobijas... i eto ti tih 5-25 konjica,,,al nije ti to neki tunning al ako neces chip;)mislim da ti je to dosta al ti znas
 
AnDel je napisao(la):
zamjeni izduvni sistem...stavi neki sport,,pa mozes i filter sport al nije to nista,,,stavi sport amortizere,,,performance gume,,,il proberi sta hos,,,ima sitnica koje ti mogu dat tih nekoliko kw koliko hoces al ne znam sta time dobijas... i eto ti tih 5-25 konjica,,,al nije ti to neki tunning al ako neces chip;)mislim da ti je to dosta al ti znas

hvala na prijedlozima...razmislicu..

Deyo je napisao(la):
Ako je to taj... http://www.smchiptuning.com/659/vw-passat-35i-1-9-tdi-110

vec sam dobio tu inf....ali ipak hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top