Pomoc oko maske

Pomoc oko maske

Član
ma ja, brise se bez problema, samo zastiti okolo, i nanesi nekoliko slojeva, vidjet ces koliko ti tamno pase, mozda ne moras ovoliko tamno, mozda i da je malo svjetlije bilo bi mocno, mada i ovo je extra. ove mi se cine i lakirane, jer se bas sijaju
 
Član
jos tamnije zaaky, jesi los veceras, em si u temi s provalama, em se sad provaljujes sa ps-om:D:lol::lol::lol:;)
 
Član
pa de uzmi onu stopku koju ti je dao za primjer, nju stavi umjesto ove njegove, ne moras obje,samo jednu,,,valjda to mozes sve i da nisi cak norris
 
Član
Ma zaky pusti ti armu ako ne znas bolje nema veze mozda jos neko bude vrijedan pa pokusa. Hvala tebi druze svakako
Arma, bio bi ti buraz dobar privatnik :lol:
 
Član
cak noris nema photoshopa na komp. a inace bi ti uradio. :)
al eto nek kolega zaky uradi. na ovu zadnju sliku sto si uradio samo uradi desaturate. (crno-bijelo) i predji jos jednom crnim brushem . i to je to (:)
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Nisam na tebe mislio, ali ajd nema veze, a stvarno sada nemogu, ode malo na čat protarlahat da se odmorim i pravo na spavanje

Eto je*em vam kišobran, sada ode spavati



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
opaaaaa... ovo vec na nesto lici, samo da li se moze nabaciti sjaj na stopove jer ovako izgleda kao da je mat

Hvalaaaaaaa velika zaky, hodam ti uslugu :cool:
 
Član
Ne mislim da može drug, ali ipak tu su veći stručnjaci od mene što se tiče ps, pa neka ti oni kažu, ja ne znam da može.
Uradio bih da znam ;)
 
Top