POMOC OKO KUPOVINE-HITNO!!!!

POMOC OKO KUPOVINE-HITNO!!!!

Član
http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=2609697


vrijedi li ovo da uzmem???
naravno,prevest i registrovat ovdje???
 
Član
malo je pojaka cijena,racunaj jos 700-800 eura troskova,jes citao opis,ima ogrebotina i malo ostecenja od leda
 
BHT Ovisnik
ne vrijedi;)
racunaj dok odes i dovezes osobno ti treba ti do oko 400€ troskarina,poreza i carine minimum 1000km,homologacija 260,registracija,jos ako trebalo sta raditi,a neznas kakva je dok odes po nju,a imas ih u nas do 6000km,govorim ti iz iskustva nemoj;)
 
Član
Vrijedila ili ne, ganjaj sa 4/5 vrata. Iz iskustva ti govorim, voziš se sa bilo kim i naidjes na nekoga da ga povučeš, neko mora izlazit-jebavat sjediste naprijed nazad i opet tako kad stanes itd itd ... :D Ako vec kupujes, kupi kako treba il ne kupuj dok još love ne skupiš.

A inače konkretno ovaj autić koji si naveo mi ne djeluje 'očuvano' u smislu pažljive vožnje i slično :D ne znam što al' imam takav osjećaj. :D + skupa je drama :) kod nas jeftiniju možeš naći (ako gledamo koliko ćeš još troškova za ovu izletiti) :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Vrijedila ili ne, ganjaj sa 4/5 vrata. Iz iskustva ti govorim, voziš se sa bilo kim i naidjes na nekoga da ga povučeš, neko mora izlazit-jebavat sjediste naprijed nazad i opet tako kad stanes itd itd ... :D Ako vec kupujes, kupi kako treba il ne kupuj dok još love ne skupiš.

A inače konkretno ovaj autić koji si naveo mi ne djeluje 'očuvano' u smislu pažljive vožnje i slično :D ne znam što al' imam takav osjećaj. :D + skupa je drama :) kod nas jeftiniju možeš naći (ako gledamo koliko ćeš još troškova za ovu izletiti) :D

skupa jest,vidjet cemo sta ce mi rodjak javit,otisao je pogledat i skinut jos ako bude mogao,hvala svima ,javim sta je bilo dalje;)
 
Top