pomoc oko kazne...

pomoc oko kazne...

aha pogotovo u ze-do kantonu meni je majka u brezi pa sam navikao na svasta al uvjek ima ona ko,ja,jok ja nisam kriv hehehehehehe
 
I mene su tako zaustavili jednom (sunce,38 stepeni,centar grada...i on iza drveta iskoci-kao majmun) kaze...nisu upaljena svjetla. Upisa lijepo...ja pitam hoce li doci kazna,kaze...mozda,ako uhvatim jos kojeg,tebi necu poslati!!Proslo 7 dana,meni kazna! Mamicu mu je*em!!!
PS. ja ga nasao po imenu i prezimenu u imeniku BH Telekoma...pa ga zvao sa HR broja u 2h u 4h u 7h...i kad god ga se sjetim! hehehehe
 
Član
evo danas me prijatelj zove,fasovao kaznu zbog nepropisnog parkiranja...
odmah mu na licu mjesta napisali kaznu i dobio uplatnicu...
vidjecemo sta ce biti ovo kod mene...bicete obavjesteni :))
day 2 prolazi,cestitke nema :lol:
 
Član
Bio sam u sličnoj situaciji nedavno. Nije mi odmah pisao, nego mi je uzeo sve podatke. Kazna za krivo prestrojavanje je došla kući nakon 10 dana.

To policajci rade pri kraju smjene, ako za taj dan nisu napisali normu. Nadaj se da ti neće doći, ali očekuj;)
 
Član
Imo sam situaciju skoro zbog parkiranja, 5 auta u traci stoji parkirano moje stoji na ulazu u parking stao uz ivicnjak...
i dodje policajac i izvadi blocic..ja vidje i izadjem iz kafica...kaze daj saobracajnu i vozacku..

Reko sta ce ti?
kaze da te zabiljezim u blocic da te upoznam..
Reko ako ces meni pisati kaznu pisi i ostalih 5 vozila koja stoje gdje nesmiju..
Gleda on u mene i nista i dalje pise i pise..
Reko sad cu da slikam i ostala vozila i vas i odo u pum komandiru..
Kaze ma ne necemo ti nista slati ali nemoj vise ovdje stajati bla bla prica ona njihova..i nista nije ni doslo...

A imo sam situacija gdje me zapise u blocic i kroz 4-5 dana dodje kazna..
nema svaki policajac uz sebe nalog odma da ti pise..
 
Top