Pomoc oko foruma

Pomoc oko foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mislim da ove teme nema do sada, pa eto upomoc..haha...interesuje me kakve vi taktike koristite oko pracenja raznih threadova:)... ja nikako da upratim sve... i ne znam gdje sam sve ostavljao komentare, tako da ne upratim ni ko mi je odgovorio...
 
Član
pa odes na svoj profili i onda na View Posts ili View Thread .... i vidis gdje si piso ili koju si poceo :D
 
Putovanja.ba
Administrator
View New Posts a imas zvjezdicu na temi gdje si ostavljao komentar.

mislim da cak u opcijama imas i da postavis da te mailom obavjesti kad neko ostavi komentar na tvoju temu ili odgovori iza tvog post-a

cackaj malo nema ti druge :D
 

IGY

Član
imas prije svake teme, kao kockicu, u kojoj ima zvijezdica na temu u kojoj si ostavio post

a imas isto tako u vrhu ovo:
View New Posts | View Today's Posts | Private Messages (New 0, Unread 0, Total 1028)

ides na danasnje postove i tu su svi danasnji logicno ;)
na nove gdje se nalaze novi postovi od tvoje zadnje posjete forumu
 
Početnik
ili se subscribe na threads u kojima pises, pa ti dodje u inbox sve gdje postoji odgovor u temi koja ti je bila interesantna... ili kao sto igy rece...

ja otvorim sve interesantne pod forume, kao tabove, pa onda idem jedan po jedan i citam sta mi je interesantno...

isto, odem na "view who is online", pa onda gledam sta svijet cita i otvorim ako mi je neka od tema interesantna po naslovu...
 
Član
upravo sam 'otkrio' tu opciju...ja sam improvizirao pa bookmarkovo sve sto me interesuje al je ovako puno preglednije.. i sa bilo kojeg kompa probam pristupacno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top