pomoc oko felgi

pomoc oko felgi

Član
Pozdrav. Planiram da kupim felge enzo 101 i sad me zanima da li ce po vasem misljenju one odgovarati za mog pola, jer kod mene je auto crno a i ove felge imaju nekih crnih nijansi..Evo postavicu slike. Sta mislite kako ce to izgledati na autu. Hvala Unaprijed.

ima li ko da zna :)
 

Prilozi

  • 2936.jpg
    2936.jpg
    39,1 KB · Pregleda: 5
  • poloo 22.jpg
    poloo 22.jpg
    129,3 KB · Pregleda: 5
Administrator
sigurno ce mu lijepo sjesti... nego de postavi sliku sa boka, finu neku da ti se to odradi u photoshopu i da vidis kako ce izgledati ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
sigurno ce mu lijepo sjesti... nego de postavi sliku sa boka, finu neku da ti se to odradi u photoshopu i da vidis kako ce izgledati ;)

evo i slike pa ako ima neko ko moze da mi to uradi u photoshopu..
 

Prilozi

  • 01032010823.jpg
    01032010823.jpg
    120,6 KB · Pregleda: 4
Član
idosa je napisao(la):
ako su bas ovakve felge tj crni chrom nema fulanja tu ima da bude prelijepo. ;)

pa bas takve su felge...samo nisam siguran kakve ce biti jer mi je i auto crno, ali zato vas i pitam.::)
 
Administrator
[attachment=34567]

evo ja sam nesto odradio pa ti vidi... ne izgleda lose... bilo bi bolje da je slika veca al sta je tu je ;);)
 

Prilozi

  • 01032010823.jpg
    01032010823.jpg
    117,4 KB · Pregleda: 45
Član
pioneer_09 je napisao(la):
evo ja sam nesto odradio pa ti vidi... ne izgleda lose... bilo bi bolje da je slika veca al sta je tu je ;);)

druze hvala ti a nisam stavio vecu sliku jer ne moze da je ucita fino treba mu dosta vremena..a mogu ti staviti vecu ako bas hoces ako si raspolozen.hehe..hvala jos jednom
 
Administrator
ma nista... po meni extra izgleda... jos nije pravi ugao ni felge ni slike al et uklopio sam nekako ;);)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ma nista... po meni extra izgleda... jos nije pravi ugao ni felge ni slike al et uklopio sam nekako ;);)

ma zovem odmah u ponedjeljak sljedece sedmice ce da se montiraju ABD...hvala vam..:)
 
Top