POMOC OKO DVD-a

POMOC OKO DVD-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zamoli bi sve clanove foruma, ko zna i ko se razumije, ako moze da mi pomogne. Treba da uzmem DVD za auto, znaci imam posebno ekran, i treba mi poseban DVD koji podrzava MP3, DVD, DiVX..... Nasao sam jedan, meni super, nije skup, u pitanju je SONY MEX-BT 6000, nov je, ima garanciju 1 god., cita USB, SD karticu.
Cini mi se, nisam siguran, da je neko skoro na forumu prodavao isti ovakav, a bila je rasprava, jedni kazu da je original, drugi kazu da je fals, pa ako moze neko da mi kaze malo vise o ovome.
Hvala unapred.
:icon_question:
 

IGY

Član
¸i ja sam nesto bas gledao :icon_question:
nidze veze
ma slony bjezi od toga, imas i ovih JVS finih modela malo skuplji a puno kvalitetniji od sony
 
to je kopija, postoji par original Sony BT modela koji su slicni na izgled, al model 6000 ne i nijedan nema podrsku za DVD, a Sony DVD modeli izgledaju potpuno drugacije.. ;)
 
Legend
ima puno tih no name dvd player-a,ja sam ih imao par koji su izgledom nekih poznatih brandova a svaki je imao potpuno isti izbornik,mogucnosti...

u glavnom svi su sluzili svojoj svrsi npr citanje nekih divljih formata bez problema, ali kvalitetom zvuka je to nista...
moje misljenje , bolje kupiti stariji polovan/ispravan dvd neke bar malo poznate kuce ;)
 
e pa ovaj nije isti..

kopija. tj BT6000..

8e36c9161fcbeaa5d529d5759928ae5e.png


Sony original BT5000

h158MEXBT50-f_MTp.jpg


razlika u Displayu ogromna..

na onom se iz aviona vidi da je shrotex.. ;)
 
Legend
mislio sam da su dvd izbornici/postavke(ona glupa plava boja i imas samo treble,bass,balance,i fade i to je to):D,opcije,postavke bile iste,.....

npr kopija JVC avx-a , pa audiovox kopija je bila u mene "pro vision" ,a izbornici i opcije u oba iste s tim da je u ovog audiovox kopije bio motorizovan 7" display,koji "normalno" nije dugo slusao kako treba :D krene pa stane pa se hoce na pola izvlacenja prebiti :D imam ga u garazi u dijelovima jos

samo vanjski oklop/plastika je bila kopirana od nekih jacih brandova

a evo i vidi se na slici razlika do bola
 
Član
kod mene je jvc avx1 ... prezadovoljan sam ... par puta sam ga mislio prodavat cisto da uzmem nesto sto cita i divx (ovaj cita sam dvd jbga), al sam se ipak odlucio da ga zadrzim ... mislim da je kod soundlunatic-a isto jvc al avx2 (on cita i divx-e), cak mislim da je i na prodaju (osim ak je vec otislo il ak se vlasnik predomislio) ... pa ti vidi sta i kako dalje ;) ...
 
Član
Jel moze neko od vas da mi ucini jednu uslugu, posto se razumijete bolje od mene.
E ovako, imam poseban ekran i hocu da kupim radio koji cita mp3, divx, dvd i sl. (kao ovaj model sonija, naravno samo da nije fals ). Kad bi neko mogao da mi predlozi neki model, il da ubaci sliku, ako zna cijenu i sl. stvarno bi bio zahvalan. Prodao sam svoj dvd i sad treba da kupim novi.Trazio sam po radnjam ali kod vecine samo ima mp3, al dvd se moze naruciti, kao nemaju na stanju. Ako ko zna nek pomogne da se ne zalijecem bezveze.
 
jarane to je fals znam jer sam ja njih i prodavao sa eliem iz visokog mo smo ih kupovali po 100 km pa ih prodavali 160 km uglavnom nije original al rade a neznam dokad pa et proizvod je nam dolazio iz turske pa ti razmisli
 
Legend
M.K. je napisao(la):
Jel moze neko od vas da mi ucini jednu uslugu, posto se razumijete bolje od mene.
E ovako, imam poseban ekran i hocu da kupim radio koji cita mp3, divx, dvd i sl. (kao ovaj model sonija, naravno samo da nije fals ). Kad bi neko mogao da mi predlozi neki model, il da ubaci sliku, ako zna cijenu i sl. stvarno bi bio zahvalan. Prodao sam svoj dvd i sad treba da kupim novi.Trazio sam po radnjam ali kod vecine samo ima mp3, al dvd se moze naruciti, kao nemaju na stanju. Ako ko zna nek pomogne da se ne zalijecem bezveze.

evo ti pravi HU , porazgovaraj jos o cijeni,ali neces se pokajati

http://www.pik.ba/artikal/119077/jvc-dvd/
 
Član
Nerazumijemo se mi, necu taj sto ima displej na sebi, posto imam poseban displej, uzeo bi obican radio koji podrzava mp3, dvd, divx i sl. kao sto je ovaj soni gore, naravno da nije samo fals
 
Legend
pa dobro , imas od jvc-a playera i koji nemaju mali lcd na sebi,ali ovo sam ti cisto onako,cijena nije losa....
a i ovaj display je mal ne vidim razlog u cemu je problem,a mimo njega mozes nakaciti svoj display i koliko ih hoces,jedan video output ima ,a ti mozes racvati na jos ako hoces ....samo kazem...

ako ti lova nije problem , odi na caraudio.ba pa pogledaj dvd playere u malo , tako da kazem "visoj" klasi ;)

a tu na forumu je i "muha" kontaktiraj ga dace ti neku ponudu
 
M.K. je napisao(la):
Nerazumijemo se mi, necu taj sto ima displej na sebi, posto imam poseban displej, uzeo bi obican radio koji podrzava mp3, dvd, divx i sl. kao sto je ovaj soni gore, naravno da nije samo fals

mozes ti i na onog jvca spojiti vanjski display iako ga ima i na sebi..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top