Pomoc oko drivera

Pomoc oko drivera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Graficka ATI radeon .. nestoo

driver mi treba

Ati hd 2400 pro agp

googlo, nasao download, pokrenuo, medjutim kaze mi da to nije taj odgovarajuci, ako ima neko nekog iskustva, rado bih saslusao :cool:
 
N

nenad

Jel u pitanju Vista ili XP? Mozda si skinuo drivere za pogresan sistem.
 
Član
Ma problem je sto je AGP port , i kod mene je 2600 XT al AGP ...bas smece . nigdje Drivera za njih.

Uglavnom bitno je da skidas samo sa stranice proizvodjaca kartice....
u mom slucaju Sapphire

pa eto ti link...

http://www1.sapphiretech.com/us/support/drivers.php
 
Član
Vama cojk ne moze dokazati ... NEMA DRIVERA ZA AGP PORT NA AMD-ovoj sluzbenoj stranici !!!!!!!!!!!!!!

Sve sto treba je pogledati kako se zove proizvodjac njegove graficke i otic na njihovu stranicu !

i ima tonu foruma koji se bave tim temama.

google google google google google google google google google google google google google
 
Član
cuj djecko ne moraš odma odma NAMA DOKAZIVATI DA NEMA DRIVERA
daki je napisao ati radeon,tako da je za mene to ati kartica i ako je ati na sluzbenoj stranici treba da ima :)

i caps lock ne moras koristiti :)
daki je to vec pronasao nije od juce za kompjuterom
 
Član
Pa treba, al nema , 2 put sam ponovio da je za AGP tesko pronaci driver , i da njega nema na sluzbenoj stranici , i ja sam jos gori sto zelim pomoc i sto se tu upoce s vama raspravljam !

da nije od jucer , onda ne bi trazio savjete po forumu za ovakve sitnice !
 
Legend
Ja izadjoh napoplje, sad sam dosao.

Hvala Vam svima za pomoc ;)

pregledacu neke od linkova pa da vidimo..


Nedo, znam da mi donosis CD al eto onako konto sam mozda je neko imao slicno iskustvo pa da to odmah rijesim.

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Imao sam ja,, isto iskustvo lol.. rješenje je agp hotfix driver , evo ga ovdje, samo odabereš OS i skineš to http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/CatalystAGPHotfix.aspx Problem je u tome što su te "novije" agp kartice osakaćene verzije PCIe kartica, tako da ih glavni ati driver ne prepoznaje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top