pomoc oko distancera i sarafa

pomoc oko distancera i sarafa

Početnik
Ljudi u nedoumici sam,nabavio tacnije napravio sam si distancere debljine 7mm i 10mm.Kontam staviti ove od 10mm nazad ali problem je sto nemam duzih sarafa i da li smijem privremeno staviti na fabricke sarafe distance dok nenabavim duze.Ajde pomozite da pravim update :lol: ;)
 
Član
Ni u ludilu to neradi , mislim da bi ti pukao saraf ako bi uopce i uhvatio navoj dva .... to je pitanje mozeli ti uopce uhvatit saraf?
 
Član
Ovisno o duzini sarafa ako zahvacaju bar duzinom od cca15mm stavi dok ne nabavis odgovarajuce i samo polako!:icon_biggrin:
 
Član
ako ne "uhvati" skroz, nije sigurno... da ti ne bude, jace kocenje, tup, a pored te tockovi preticu :D
 
Član
Ma ne igraj se sa tim, nije ti hitno pa da moras odma staviti, potrazi prvo sarafe da nebude ko u Zikinoj dinastiji, prijatelju jeli ono nas tocak...:lol:
 
Član
Ma ba radi sta oces,sto pitas stavi pa napravi krug jbg. Vozio sam osamdesetku jaje s aluminjarama zr15 od eskorta nije cak ni centar odgovarao a navoj je bio cca15mm nikad nista,samo sto sam cesto vrsijo pregled i dotezao cca svaki tjedan!:pajoicutura:
 
Početnik
Odustao sam od stavljanja distanci bez duzih sarafa,cuo sam se sa jednim clanom iz tz i ako se uspijemo dog on ce mi poslati duze sarafe i onda montiramo.Ipak posto cesto i daleko putujem nije mi bas do toga da mi se igra sa zivotom.Hvala svima na pomoci ;)
 
Top