pomoć kod kupovine golfa

pomoć kod kupovine golfa

Član
znači htio bi kupit golf 2 i u njega ubacit il od gti(2 il 3 nije važno) il vr6 motor pa sad što trebam pazit kod kupovine samog auta a što kod kupovine motora?
hvala
 
ako mislis odma motor drugi stavljati, uzmi neku losiju dvicu,
da nije prevelika trulja, za sto manje para, i onda uradi sve
po propisu, limariju, vjesanje i motor, to ti je isplativije kupiti do 1000
evra pa ga srediti i znati sta imas, nego kupiti neku dvicu do 2000 evra
i opet u nju uloziti brdo para
 
ma bolje ti je kupi fabricki golf mk2 GTI , bar po meni manje ce para biti, ili ako ti zelis neki projekat ono po svom nekom cejfu e onda ode to daleko vise ;)
 
Član
elektricar je napisao(la):
ma bolje ti je kupi fabricki golf mk2 GTI , bar po meni manje ce para biti, ili ako ti zelis neki projekat ono po svom nekom cejfu e onda ode to daleko vise ;)

sto posto pametnije ,posebno ako je to prvi auto koji bi slagao..
 

187

Član
elektricar je napisao(la):
ma bolje ti je kupi fabricki golf mk2 GTI , bar po meni manje ce para biti, ili ako ti zelis neki projekat ono po svom nekom cejfu e onda ode to daleko vise ;)

potpiss.. vako ces imat vec gti-a i onda neces morati imati previse prerade sto se tice nekih stvari...
 
Član
da kužim al imam mogućnost kupit golfa za cca 200eura limarija u dobrom stanju motor slab već dotrajao pa bi onda stavljo jači motor u njega a što se tiče kupnje gti ima ih naravno al oni koji su jeftiniji su kršine, dotrajale i ubijani motori ovako kad budem stavljao napravit ću generalku pa se nadam da ću bit smirom bar neko vrijeme:DDDD
 
Član
pa onda gledaj da kad budes kupovao motor,da ne bude motor izvadjen,vec da mozes prvo probati..i naravno neka ga pregleda neko strucan..
 
Top