Pomoc: Izbor mobitela

Pomoc: Izbor mobitela

Član
serialgf je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
zna li se kolika ce biti cijena novog iPhonea 5?

koliko znam kao i cijena trenutne cetvorke... ;)

Buraz kod nas ce cijena biti 1000 eura kad tek dodje.

koliko znam do sad cijena iphona se nije puno mijenjala prilikom izlaska novog.. znaci ako je iP3 na pocetku bio 800 eura i iP4 je imao istu ili priblizno istu cijenu kao iP3 kad je izasao... negdje sam i procitao da ce cijena iP5 biti ista kao i iP4 kada je izasao... ne vidim logiku zasto bi stavili puno vecu cijenu i izgubili trziste koje je prepuno "pametnih" telefona... ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Kad jednom se naviknes na android, ne ide nista drugo :)

isto vrijedi za iphone...

i za auta... :D

Probao, koristio.....i popizdio. Suvise mi je "glup" ako se mogu tako izraziti.....volim "komplikovane" naprave, s brdom opcija koje vecina korisnika nece nikad ni otkriti, a ja stalno koristiti :) a kad mi se nesto pojednostavi do granice da je beskorisno, gdje neces pizditi....
 
Član
trizex je napisao(la):
Probao, koristio.....i popizdio. Suvise mi je "glup" ako se mogu tako izraziti.....volim "komplikovane" naprave, s brdom opcija koje vecina korisnika nece nikad ni otkriti, a ja stalno koristiti :) a kad mi se nesto pojednostavi do granice da je beskorisno, gdje neces pizditi....

ima ti i ova mjesta, kad je tek G1 izasao, sa prvim androidom, furka bila skontati kako se menu otvara, a kamoli sta drugo :cool:
 
Legend
ma sve ima svoje, neko voli komplikovane stvari, a neko jednostavne, iPhonea sam imao 2 i i pored njih jos dosta drugih telefona ali eto oni su mi nekako najbolji telefoni, jer ne volim te windows mobile i android OS, kod kojih ti treba pola sata da otkucas poruku ili nazoves nekoga, a ceprkanje po meniju da ne pricam:icon_biggrin:
 
trizex je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Kad jednom se naviknes na android, ne ide nista drugo :)

isto vrijedi za iphone...

i za auta... :D

Probao, koristio.....i popizdio. Suvise mi je "glup" ako se mogu tako izraziti.....volim "komplikovane" naprave, s brdom opcija koje vecina korisnika nece nikad ni otkriti, a ja stalno koristiti :) a kad mi se nesto pojednostavi do granice da je beskorisno, gdje neces pizditi....

Onda je i za tebe N900, OS na bazi Linux-a, open source, imas cak i command line, jedino ogranicenje tog mobitela je tvoje znanje, ideje i kreativnost. Eto TechnoGeek je postavio klip gdje covjek boot-a 4 OS, na JEDNOM mobitelu :icon_biggrin:
Kao internet browser pa siguran sam medju top3 kod mobitela, multitesking mislim da je tesko koji mob bolji, po 30 aplikacija/prozora mozes otvorit bez stekanja.
Ja ga imam i jedina mana je debljina, prilicno je tezak i glomazan, al to je zato sto ima qwerty. Baterija ko i svaki moderan mobitel, dan, dva i kapak.

Sto se tice same teme, ne znam jel ova Nokia Symbian, ako jeste, ja bi bjezo od tog, Symbian je bas zastario i interfejs mu je jadan, a kako cujem voli i da baguje.
Androide fale naveliko.
 
Član
iphone ce biti vjerovatno 620 eur vjerovatno,kao sto je bio i iphone 4 kad je izasao u apple shopu,a to sto se kod nas prodaje za ogromne cifre to ej druga stvar :) odes do zagreba il beograda i kupis za male pare
 
Član
Sporting je napisao(la):
Nece se niko ljutiti ako ja ovdje nesto upitam, pokvario mi se display na LG Cookiu danas.
Mobitel je bez i jedne ogrebotine, i prestao radit sam od sebe:icon_mad:
kolko bi kostala opravka, isplati li se pravit, i za koliko bi se mogao prodati ovakav pokvaren?

50km su meni prije jedno 6-7mj trazili (i kupim X10 umjesto popravke)
E sad tema
Android po mogucnosti 1ghz (sacekaj jedno mjesec i pad cjene novoj SE X8) i miran si/iphone za te pare mozes 3g uzeti koji je prespor pogotovo s zadnjim updateom, simbijan NI NE POMISLJAJ!!!!;)

Iz iskustva govorim
 
Član
Zaboravi bilo koji OS osim iOS i Android, a onda što se androida tiče HTC i SE su top, slijedi samsung, pa tek onda LG. Gledaj na što veću rezoluciju zaslona ne toliko na samu veličinu, što više RAM-a i brži procesor, ako su te 3 stvari zadovoljavajuće kod mobitela za tvoj stil (brzinu mlataranja prstom :D), svidjet će ti se mobitel.
 
Grga evo ti stranica za orijentir sto se tice cijena koje se trenutno krecu kod nas
http://www.imamex.ba/
P.S moze e naci i jeftinije zavisno gdje se kupuje ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Nece se niko ljutiti ako ja ovdje nesto upitam, pokvario mi se display na LG Cookiu danas.
Mobitel je bez i jedne ogrebotine, i prestao radit sam od sebe:icon_mad:
kolko bi kostala opravka, isplati li se pravit, i za koliko bi se mogao prodati ovakav pokvaren?

50km su meni prije jedno 6-7mj trazili (i kupim X10 umjesto popravke)
E sad tema
Android po mogucnosti 1ghz (sacekaj jedno mjesec i pad cjene novoj SE X8) i miran si/iphone za te pare mozes 3g uzeti koji je prespor pogotovo s zadnjim updateom, simbijan NI NE POMISLJAJ!!!!;)

Iz iskustva govorim



tnx na info.
 
Član
Ja sam bas ispo iz fazona sto se modela tice, ko dugo mi nije trebao novi pa..
Ima li ko iskustvo sa univerzalno.com, cijene su im dosta povoljnije nego u tz...
A jel ima kakva dobra(za ex yu) navigacija da ide na android?
 
Član
http://cafe.mobil.hr/threads/65990-GPS-navigacija-za-Android-ure%C4%91aje

:cool:

Ja kad bi uzimao novi, uzeo bi SE.
 
Top