Pomoc: Izbor mobitela

Pomoc: Izbor mobitela

Član
Drugari pomagajte, trazim mob.da kupim pa sveo sam na ova tri


Uploaded with ImageShack.us
svi komentari su dobro dosli. Potrebna mi je navigacija i wifi..
Koji je OS bolji WM,Symbian ili Android?
Ako znate gdje bi mogo pogledat cijene javnite:cool:
 
Ja imam Samsung Galaxy 5 -GT I5500 sa Android operativnim sistemom..Telefon moze sve i svasta..vecinu toga imas u katalogu znaci brdo toga..npr: izgubis telefon ili ti neko ukrade,posaljes mu poruku i on ti vrati koordinate mjesta gdje se nalazi..na njemu imam iGO navigaciju i prezadovoljan sam..Imam i ovih aplikacija sto nikad nisam ni usao poput AllShare,Layar,Latitude itd..Iz Marketa mozes da skines svakavhi programa,igrica..Skoro sam sa Android v2.1 update na v2.2..Kupio sam ga novog u aprilu i nikakvih problema nisam imao..Ako ti treba WiFi,ja u kuci imam ruter i sa telefona cesto udjem da provjerim nesto mejlove,fb,ovaj forum..Kad na brzinu zelim da pogledam,da ne palim racunar..Jedina mana ovog telefona po meni je kamera ..svega 2MP al aj..

Evo nasao sam na netu mali review : http://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-5-Review_id2573
Imas dole komentare pa procitaj ;)
 
Član
Nece se niko ljutiti ako ja ovdje nesto upitam, pokvario mi se display na LG Cookiu danas.
Mobitel je bez i jedne ogrebotine, i prestao radit sam od sebe:icon_mad:
kolko bi kostala opravka, isplati li se pravit, i za koliko bi se mogao prodati ovakav pokvaren?
 
Legend
imao sam priliku prckati , gledati , koristiti par Samsung Galaxy-a .... mogu samo reci extra telefoni , symbian vise nikad ,....svi koce , usporavaju kao ludi ...a Android je zakon sto se brzine tice , a onda aplikacija i zajebancija mali milion
 
Član
Nezz koliko si voljan dati love al Xperia X12 ;) ili X10
ja sam imao X10 i nedavno uzmem X12 i nezz prezadovoljan svim
pocev od kamere HD pa do svih opcija i Andorid operativnog sistema
i velikog displeja ma milina mob . . . .
 
http://www.youtube.com/watch?v=tllkPbUTDbQ

Zasto ne imati 4 operativna ? :D

Ako ces nov telefon, onda je druga stvar ;)
 
Član
ja sam konto uzet jedan od ova tri nov, ili nokiu X6 polovnu jer mi je budzet oko 250+km,netreba mi neka sila za "kur**e" ne iskoristim ja sve potencijale mozda cu godisnje 4,5puta korisiti navigaciju i et...
 
Član
Ja sam koristio ovaj Galaxy 3, extra telefon.Ako ne njega, definitivno neki sa Android operativnom sistemom ;)
 
Top