pomoc instalacija tecdoc-a

pomoc instalacija tecdoc-a

Član
Ovako ljudi nisam znao gdje da smjestim ovu temu vidim ima informatičara dosta pa reko mozda ce znati netko, znači instalirao sam tecdoc 2011 i otvorim ga sve ured ali nakon 2 min mi pokaze grešku: sybase inc product file i onda moram ugasiti program i opet ga pokrenem i opet isto....Hvala
 
Član
Alija je napisao(la):
Ovako ljudi nisam znao gdje da smjestim ovu temu vidim ima informatičara dosta pa reko mozda ce znati netko, znači instalirao sam tecdoc 2011 i otvorim ga sve ured ali nakon 2 min mi pokaze grešku: sybase inc product file i onda moram ugasiti program i opet ga pokrenem i opet isto....Hvala

Ima li ti jos neka poruka, ime fajla nekog ? Koji sistem koristis i koji servis pack ... Napisi malo vise podataka.

Pozz
 
Član
crozy je napisao(la):
Alija je napisao(la):
Ovako ljudi nisam znao gdje da smjestim ovu temu vidim ima informatičara dosta pa reko mozda ce znati netko, znači instalirao sam tecdoc 2011 i otvorim ga sve ured ali nakon 2 min mi pokaze grešku: sybase inc product file i onda moram ugasiti program i opet ga pokrenem i opet isto....Hvala

Ima li ti jos neka poruka, ime fajla nekog ? Koji sistem koristis i koji servis pack ... Napisi malo vise podataka.

Pozz

Koristim Windows 7, 32bit, service pack 1. Naveo sam gore, znači nakon 2-3min. izbaci: sybase inc product file je prestao raditi, windows prikuplja još informacija o problemu, pa se onda pojavi da je problem prouzrokovao da program prestane raditi ispravno i onda se ugasi.
 
Član
Alija je napisao(la):
crozy je napisao(la):
Alija je napisao(la):
Ovako ljudi nisam znao gdje da smjestim ovu temu vidim ima informatičara dosta pa reko mozda ce znati netko, znači instalirao sam tecdoc 2011 i otvorim ga sve ured ali nakon 2 min mi pokaze grešku: sybase inc product file i onda moram ugasiti program i opet ga pokrenem i opet isto....Hvala

Ima li ti jos neka poruka, ime fajla nekog ? Koji sistem koristis i koji servis pack ... Napisi malo vise podataka.

Pozz

Koristim Windows 7, 32bit, service pack 1. Naveo sam gore, znači nakon 2-3min. izbaci: sybase inc product file je prestao raditi, windows prikuplja još informacija o problemu, pa se onda pojavi da je problem prouzrokovao da program prestane raditi ispravno i onda se ugasi.

Ok skini ovaj fajl
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?pbvm60

i extraktuj i kopiraj ovaj DLL file u
C:\Windows\System32

i to bi ti trebalo rijesiti problem ... Pozz
 
Član
Uradio sve kako si napisao drug opet isto izbaciva ne znam sta da radim ....hvala na pomoci
 
Član
Pozdrav imam jedan problem kopirao sam CD TecDoca i sad imam problem, na samoj instalaciji programa pred sam kraj imam problem sa fajlom rom20.rar koji se nalazi na prvom CDu u folderu DB, i kad pokušam da ga raspakujem prikaže grešku kao da nije dobro snimljen. Pa me zanima da li ima neko da mi se javi na privatnu poruku da mi uploaduje na neki server. Znam da je fajl 300 MB ali bih platio tu uslugu. Ili ako već neko ima instaliran TecDoc da mi pošalje fajl koji se nalazi u instalacijskom folderu na C: disku u db/rfile017

Veliko hvala unaprijed... Pozz:icon_rolleyes:
 
Top