Pomoc INFO

Pomoc INFO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako, skopcao sa na standardni kasio od auta Hi-Low konverter, dalje pojacalo i zvucnike, medjutim, nemam REM-oute output tako da mi se amp ne pali. Kako ili odakle ga dobiti?????
 
Član
ako nemas na hu, sprovedi ga direktno sa akku-a s tim da sebi napravis prekidac u kabini .... mislim da bi to trebalo rjesit problem, a poprilicno sam siguran da ti to hu ima samo trebas nac tamo nazad na onim pinovima koji je tacno pobuda pojacala ....
 
Nema REM izlaz gledao sam. Provest cu sa akku-a i prekidac u kabini negdje.
Predpostavio sam da je to rijesenje al sam se prvo htio uvjeriti.

Thanks EDDO ;)
 
Član
vidi nesto imas onu auto prob lampu od 12-24V, uzmes nju, spojis ona kljesta negdje za limariju da dobijes minus, izvuces player napolje i lagano sa onom bodljom pipas jedan po jedan pin, jbga taj player jednostavno bi MORO imat izlaz za paljenje elektro antene sto je nama poznatije kao rem kontrola .... mislim da ti je puno bolje tako to rjesit nego sa prekidacem, u svakom slucaju ako ti je lakse nataknut prekidac u kabini, slobodno onda to i uradi ;) ....
 

IGY

Član
eddo mislim da je lakkse uzeti auto brifer pa to uraditi ;)

btw mozes uzeti i zicu od napajanja HU i staviti neki prekidac samo da gasis amp da nije stalno upaljen
nema tu nekog napona jakog on mu samo da signal za paljenje
 
Član
Drug jeli ti vidis koliko problema imas sa tim sto ti hoces da ostavis taj fabricki HU.
Zar ti nije bilo jednostavnije da si uzeo neki solidan HU ,nebi imao problema sa tim a niti problema sa RCA koje si vec imao.
Mozes da uradis i jedno i drugo kako su ti vec gore naveli;)
Samo mislim da je IGY-ev metod jednostavnijie
Sretno ;)
 
eddo je napisao(la):
vidi nesto imas onu auto prob lampu od 12-24V, uzmes nju, spojis ona kljesta negdje za limariju da dobijes minus, izvuces player napolje i lagano sa onom bodljom pipas jedan po jedan pin, jbga taj player jednostavno bi MORO imat izlaz za paljenje elektro antene sto je nama poznatije kao rem kontrola .... mislim da ti je puno bolje tako to rjesit nego sa prekidacem, u svakom slucaju ako ti je lakse nataknut prekidac u kabini, slobodno onda to i uradi ;) ....

Mogao bi to uraditi al ne smijem izvaditi dzek od playera jer bi mi onda trebao kod kojeg nemam! Rijesio sam s jednim prekidacem na instrument tabli sto sam imao viska.
U svakom slucaju hvala ! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top