pomoc hitnoooo jedan klip

pomoc hitnoooo jedan klip

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=0pAJD8Q2bKY

eh ovako da li mi neko moze prevesti ovo sto kaze na klipu i da ubaci prevod na bosanskom da pise nema puno 3 recenice ukupno...treba mi to hitno pa pocasticu ko mi ovo odradi
 
Član
A-Ana
M-Mama

A:Zdravo mama,to sam ja Ana.
M:Zdravo..Drago mi je sto te vidim
A:Kako si mama
M:Dobro,jedna moja tetka je danas dosla meni u posjet,pitala sam je da me sakrije ispod kreveta
A:Ispod kreveta???
M:Da,moj otac bi trebao biti uskoro ovdje




Zlostavljana dijeca nikada ne zaboravljaju...
Pricajte za njih..Nazovite xxxxxxxxx

;)
 
Član
hvala puno ali treba mi da se ovaj prevod ubaci u klip da li je to moguce da pored engleskog pise i ovaj prevod ili da se izbaci engleski i ubaci ovaj to bi mi trebalo
 
Član
Evo ja cu ti to odraditi, ionako nisam zauzet nicim, bit ce gotovo za nekih 10-15minuta. Izbacit cu ovaj engleski i staviti nas :icon_biggrin:
 
Član
hvala ti puno druze spasio si me ovo za diplomski ostavi mi broj na pp zovem te da popijemo pice koje
 
Član
xzone je napisao(la):
hvala ti puno druze spasio si me ovo za diplomski ostavi mi broj na pp zovem te da popijemo pice koje

Ma nista ba, ako se necemo pomagati mi sa foruma ko ce nam pomoci :D spor mi je upload ali evo stavljam ga na youtube pa cu ti na PM poslati link, uglavnom ako hoces nesto da dodas/izmijenis itd. cut cemo se preko privatne poruke ;)
 
Član
druze predobro odradjeno svaka cast hvala ti punooooooooooo jos jednom sve sto zatreba javi,.....tema moze lock adnan punooo pomogo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top