pomoc!!!!hitno!!

pomoc!!!!hitno!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Dobio sam HU djabe..i sad nemam manual od njeg.. Uglavnom neki sony xplod...neznam broj al imaju slike... eh umene u unu imaju samo dvije zice... + i masa (-) ..a posto necu da dam majstoru cenera ja bi to sam da skopcam...pa da mi samo malo pomognete oko tog da ja to nebi sprzio!!

samo mi recite koja boja i sta je to i kako da spojim ..eto slike.

picture001cci.jpg

picture003n.jpg

picture006zsv.jpg

picture007g.jpg


:cool::cool:

a sta je ovo zar niko nezna il nece da pomogne??
 
Član
crna - masa

crvena/zuta - zajedno na plus

bijela, zelena, ljubicasta i siva (i njihove crne varijante) - dakle 8 zica - zvucnici. ostalo izoliraj i ne treba ti
 
Član
radio sam danas neku kutiju pa me nije bilo da ti ranije kazem da je ovo pitano i odgovoreno dosad na ovom forumu bar 100 puta, samo nikom se izgleda ne trazi svi bi sve na gotovo ... a i svaki put kad ovakvo sta napisem, dobijem pricu da sam ja lud dok na svim drugim forumima svi bi ti rekli isto sto i ja ... vozdra
 
Početnik
aj eddo nespamaj...otkud ja znam da je na svakim playeru isto..haya ..pito sam za ovaj...momcima hvala puno koji su pomogli a ti edo si mogao to sto si pisao 100 puta ovde na ovaj post samo copy/paste..


@trizex ..hvala ti puno za pomoc
 
Član
Mislim da ce ovo pomoci svima, ovo je standardni iso konektor za HU ima jos nekih ali recimo da je ovo najcesce pa evo slika:

Blaupunkt3.jpg


Ako neko ima drugaciji nek se javi :D
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
aj eddo nespamaj...otkud ja znam da je na svakim playeru isto..haya ..pito sam za ovaj...momcima hvala puno koji su pomogli a ti edo si mogao to sto si pisao 100 puta ovde na ovaj post samo copy/paste..


@trizex ..hvala ti puno za pomoc

Nema na cemu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top