POMOC Golf 2 Tacho/Sat Board-comp i Mfa rucica

POMOC Golf 2 Tacho/Sat Board-comp i Mfa rucica

Član
e ovako .... vlasnik sam Golfa-a Gti 1991 digifant i sat mi je klasicni od benzinca sa obrtomjerom bez borda (jedan djek)
htjeo bi ubacit sat sa bord kompom (jer mislim da je taj orginalni bio jer je na autu mjenjano pun k. stvari npr. prekidaci podizaca stakala su u vozacevim vratima jer je klasicna centralna konzola itd..) znam da mi treba sat sa jednim djekom (tzv. nova tipa) e sad kad ga ubacim opet na bordu ce biti sat samo jer nemam Mfa rucice E SAD PITANJE JE GDJE SE UKOPCAVA MFA RUCICA GDJE TREBA BIT INSTALACIJA (DZEK) ZA NJU DA PROVJERIM IMA LI TO NA AUTU ....kako da to najbolje utvrdim sta da trazim i gdje da gledam ?! procitao sam na nekoj temi da mora biti i vakum crijevo e sad neznam jel vakum crijevo ide na staru tipu sata i ide li na novu tipu .... MOLIM POMOC da bezze ne kupim sat i rucicu jer mi se ne isplati zajebavat oko toga ako vec nemam instalaciju i sve sto treba ...
 
Član
Treba biti ispod kontakt brave jedan dzek, 4 zice idu i tu kopcas rucicu koja takodje mora biti novi tip(moze i stari ali onda moras ili napravit drugi dzek ili direktno spojiti). Treba vakum crijevo a to ti je najmanji problem.
 
Član
Treba biti ispod kontakt brave jedan dzek, 4 zice idu i tu kopcas rucicu koja takodje mora biti novi tip(moze i stari ali onda moras ili napravit drugi dzek ili direktno spojiti). Treba vakum crijevo a to ti je najmanji problem.

Nasao sam ovaj djek bio je dole spetljan al kad se ispruzi ide do brave valjda je to to ...hvala ti josh jednom !
IMAG0611.jpg
 
Top