Pomoc, gdje naci motor?

Pomoc, gdje naci motor?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Necu ni ja da se igram sa papirima i tim stvarima, to je preozbiljno. Zamisli, uvezem Hondu, prekucam sve, zavrsim, platim nekoh 6000 km i onda me provale. Sta onda da bude? Ja mislim da mi srce ne bi podnijelo da gledam kako mi drotovi komadaju auto i presuju ga. A, jok...Radije cu ovako, tezim putem, ali sigurnijim...
 
Član
Outrage je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
nemesys je napisao(la):
Da je uzmem u Njemackoj, kako cu je reg. ovdje ako se proizvodila do 91. god?

jbt pa u bosni zivimo ko ti jos voza regularne aute papire od stare prelude imas za 300 maraka i prekucas i zdravo drugari kakva carina itd. nema auta bez stranca pa bilo ono od 20 ili 2 godine starosti


Ma drug ilegalno ostaje ilegalno! Mani se toga,nece niko problem,kazni i zatvora radi toga! Kad bi to tako jednostavno bilo ja bi do sad sebi preveo Hondu CRX al hebo corava posla!

Jesi vise dojadio s tom CRX pobogu. Uzmes sebi, shutis fino i gotovo, nikom ne spominjes porijeklo auta naravno i gotovo, sto se ne bi isplatilo uvuci stranca ako imas papire, i jos bolje znanja da sam prekucas sasiju, ili nekog bas od povjerenja.
 
Član
Ludio sam i ja za crx-om duuuuuuuuugo vremena.... Otkako mi je prije pola godine pobjegla u Konjicu jedna ispred nosa (za cca 2500 km, a mjesec poslije ja je vidim u Sarajevu na pijaci, prodaje je lik za 5500 km), odustao sam i rekao sebi-sad fino Saide stisni zube i zacepi te prihvati se Renaulta. Tako sam se i odlucio za ovaj veliki poduhvat. Legala je legala, ja sa svojim autom mislim van drzave, necu da se igram.
 
Član
ma bola ko ce da ti gleda te stare dropove daj molim te ja vozam prekucane aute vec godinama i nikad mi nije nijedno oduzeto
a isao sam i u hrvatsku sloveniju madjarsku srbiju zaustavila murja xputa
koje god auto kupis u BiH to je smece a svabo svaki je bolji ovde kupi sve novo na njega i odvezi u njemacku nece tehnicki proci a npr e30 kojeg sam neki dan kupio 91 godina ima tehnicki u njemackoj do 2009 bolji je od e46 koji se kod nas voza par godina
 
Član
Ma jbg lahko je govoriti,ali mene to brine,sve je to do jednom nek me skonta,jbg valja kihnut kaznu,koliku vec i jos ostado bez auta,i nek ulozim u njega jos koju hiljadu,ode sve u PM!
 
Član
Evo nekoliko slika ovog motora sto ga namjeravam ako Bog da ubaciti u 19-ku (2.2 16v, 190 ks), a evo i nekoliko Renaultovih 1.8 16v (135 ks) motora od naprijed, da se otprilike moze vidjeti ''sta ce u sta i gdje''. A jesam ovo pjesnicki rekao :D:D:D:D
Bice tijesno...
Smanjio sam slike radi raje sa dial-upom.
 
Član
Bice ovdje brate i vise od hebavanja:D. Hladnjak ce morati jos naprijed, morace se modifikovati i firewall da bi se uklopio zadnji dio motora koji ide ''malo dublje'' nego Renaultov.
 
Član
hondini motori nece da rade fino ni kad se u hondu uklope a kamoli u drugo neko auto
vjeruj mi przilo me je
 
Član
Kako to, zar ne spadaju u ''nepoderive''. Sva moja raja koja ih voza je prezadovoljna sa Hondinim performansama. Druga je stvar ako si naletio na nesto sto nije odrzavano, e to je bolesno i gadno za odrzavnje
 
Član
nije stos u kvaliteti vec kod npr prelude u jednoj godini ima nekoliko modela motora kojima djelovi nisu isti polozaj motora elektronika ni blizu nije na to sam mislio pa kod ugradnje drugog motora ili ugradjivanja npr. glave motora skoro nemoguca misija potrefiti sta je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top