Pomoc-felne !

Pomoc-felne !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
3xp3rt do jaja, svaka cast svidja mi se nenormalno, hvala puno !!!

Troza care hvala i ne zajebaji preko guma da farbam, kakav sam lud mozda i uradim to hahaha :D

ostali: hvala na pokusaju, ovako budem i odradio, bude ova siva izmedju krakova, perla ko na haubi...odlicno !!!
 
Član
Ma opet ti i perla siva, ofarbaj ovo sto ti je Trozic napravio, samo ofarbaj te dijelove u crnu, ili perla crnu kad se vec lozis na perle toliko, pa ces vidjet efekta.
 
Član
bude farbanja, samo da sklepam karambolku zadnju da vidim koliko ce mi dzep platit hehe...al bude definitivno an ovu shemu :)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ti si gori od mene

Tibore si ti iz mo koliko znam Danko Budimir ti je Ujko?? Ja radim kod njega kico je...SKODA SKODA utuce ti vise para u skodu nego koliko kosta xD hahah salim se

BoosT666 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
ti si gori od mene

Tibore si ti iz mo koliko znam Danko Budimir ti je Ujko?? Ja radim kod njega kico je...SKODA SKODA utuce ti vise para u skodu nego koliko kosta xD hahah salim se

Ups pogresno sam Reply stisno xD mislio sam na tibora xD
 
Član
Jesam ja sam taj...ma nije puno otislo zasad u nju, oko 5ipo somova, mozda zeeeeeeruuuu vise :lol:

jos ovoliko pa taman da izjednacim da mogu jos jednu kupit ovu eleganjci 1.4 polovnu :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top