Pomoc - clanovi iz Sarajeva > POBJEGAO MI JE PAS

Pomoc - clanovi iz Sarajeva > POBJEGAO MI JE PAS

Legend
Kenan28 je napisao(la):
Ja sam te jutros zvao, cujem od kolege da nazalost nije to taj pas.
Jbg

druze hvala sto si nazvao svakako :)
ja sam isao gore, nazalost nije on, ali nema veze, svaka info pa i pogresna je utjeha, nada..
;)
 
Super Moderator
a joj noke pa sto ne rece da ti je cuko pobjegao
gledaj to je sasvim normalno da pobjegne kad je sezona parenja ja sam imao dosta cuka i svaki ce se vratiti ako ga ko ne zaveze ili ako mu se sta ne desi ne daj boze
siguran sam da ces ga naci ili da ce se sam vratiti ;)
jbg to ti je isto kao i covjek..... neces ni ti kod kuce sjedit stalno ;)
 
Legend
Ma jbg, desilo se :(
trazim, intenzivno.. vise me brine sto ga niko ovdje u komsiluku nije vidjao.. nisam nikad do sada dobio tacnu informaciju, da je vidjen negdje..

sutra cu razglasit i po tim radio stanicama.. pa ce se neko nadam se javit..
 

JD.

Član
nisam citao sve postove pa neznam jel neko vec spomenuo

mislim da ti je najbolje da ponudis neku finu nagradu za onog ko ga nadje...
 
Legend
to sam i planirao
kao sto sam vec rekao, u toku je printanje plakata, zvat cu sutra i RSG i ove ostale radio stanice, pa ce se neko valjda javit..

navodno da je vidjen u rajlovcu, izmedju OMVa i auto shopa.. da ga neko vodi na povodcu.. pa cu pogledati dole, jel neko zna vise o tome..
 

IGY

Član
ja sam svaki dan na toj relaciji
idem an posao u jebeni rajlovac :D
ako ga vidim otecu ga, pa ti ga dovedem na prepoznavanje :D
 
Član
Meni je pre tri godine pas zbrisao u "svatove", razboleo sam se od tuge dok sam ga nasao...kapiram ti situaciju. Samo sto je moj pas bio rotvajler i imao je 70kg tako da sam se bojao da ga neko iz straha nije ubio, napravio sam plakate i poneo sam jedan u radio ASK na ilidzi i na svu srecu neko je prijavio da je nasao rota bez vlasnika. Potraga je trajala tri dana i hvala Bogu, dobro se zavrsila.
Trebao si se odmah javiti radio stanicama jer kada ljudi nesto nadju najcesce idu da prijave na radio, kako god, ucini to sto pre.

Sretno!
 
Legend
IGY je napisao(la):
ja sam svaki dan na toj relaciji
idem an posao u jebeni rajlovac :D
ako ga vidim otecu ga, pa ti ga dovedem na prepoznavanje :D

hahahhaha
eh upravo to :D
odmah u auto u pun :icon_smile:

uglavnom, preko puta onog auto shopa u raljovcu, prije omva na nekih 20tak metara (onaj 2 omv)

deez je napisao(la):
Meni je pre tri godine pas zbrisao u "svatove", razboleo sam se od tuge dok sam ga nasao...kapiram ti situaciju. Samo sto je moj pas bio rotvajler i imao je 70kg tako da sam se bojao da ga neko iz straha nije ubio, napravio sam plakate i poneo sam jedan u radio ASK na ilidzi i na svu srecu neko je prijavio da je nasao rota bez vlasnika. Potraga je trajala tri dana i hvala Bogu, dobro se zavrsila.
Trebao si se odmah javiti radio stanicama jer kada ljudi nesto nadju najcesce idu da prijave na radio, kako god, ucini to sto pre.

Sretno!

ah.. sve sam mislio da ce se vratit, jer ucio sam ga da sam izadje na kratko, nuzda fazoni (nije htio ovdje blizu zgrade to radit) pa kad sam ja bio zauzet pustao sam ga.. i taj dan kad sam ga pustio.. nije se ni vratio, ali sam primjetio predhodna 2 dana kad sam ga izvodio, bio je poprilicno cudan, njusio je konstantno, po 10-15min na jednom mjestu.. predpostavio sam da je zbog "svatova" :)
 
Član
Nemozes ti zivotinju ostaviti bez nadzora,bez obzira koliko dresirana i naucena bila.
Jer ona je dresirana kada je gazda tu da je zovne i naredi joj,a kada je bez nadzora onda prorade zivotinjski nagoni pogotovo ako je tjeranje aktuelno.
Jbg,zao mi je nadam se da ces ga naci.
 
Član
Ma ima kod nas jedan kerovodja u rajlovcu, moze bit' da ga je on pokupio. Ima tako obicaj kad naleti na kakvog psa da ga zaveze i odvede kuci. Inace liku fali nekoliko dasaka u glavi. Ako ga gdje vidim priupitam ga.
 
Top