Pomoc - clanovi iz Sarajeva > POBJEGAO MI JE PAS

Pomoc - clanovi iz Sarajeva > POBJEGAO MI JE PAS

Legend
c0d14c je napisao(la):
kazu izgleda danas nekad vidjen na skend :O

ne znam vise.. veceras sam isao gledao psa, nazalost neciji haski pobjegao, pretrazio sam remizu od nedzarica od otoke uzduz i poprijeko, ne znam vise :S

jel ljudima toliko zao potrosit 10kf da jave porukom tu je pas da mogu odmah doci.. od ovih info nemam nista

hvala svakako ;)
 
Član
budi optimista , ako ga ko ne uhvati i sveže onda će se 100% vratiti kad potroši i zadnji atom snage u kucaniji i kad iznemogne od gladi , a to zna potrajati i do mjesec dana , sretno
 
Legend
rinaldo je napisao(la):
budi optimista , ako ga ko ne uhvati i sveže onda će se 100% vratiti kad potroši i zadnji atom snage u kucaniji i kad iznemogne od gladi , a to zna potrajati i do mjesec dana , sretno

hvala druze na podrsci... ;)

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
brate ja sam se malo vozikao po gradu i trazio ga ali nista :/

idemo dalje ;)


jbg... volio bih da imas druge informacije... ipak hvala
 
Član
jesi isao na Goricu, nekako mi je blizu gore, ako su ga mandovi vidjeli garant ga je neko zavezao...
 
Član
Meni su 2009.godine pobjegli pekinezer i njemacki bokser.Boksera navece pronasao.Za pekinezera izgubio nadu totalno jer su toliko glupi da kad odu u komsijino dvoriste zaboravi kako je dosao pa moram ici po njega.Redardirano.Postavio oglase po gradu sa slikama,nagrada.Nakon 9 dana me nazvao covjek da dodjem u pritoku tu i tu.Kad je vidio nas nezna kod kog ce prije.Sad retardinjo nece sam da izidje iz garaze,a kamoli iz dvorista.
Nadam se da ce i tvoj slucaj zavrsiti sretno.
 
Legend
nadam se druze, hvala ti svakako na podrsci..

cuo sam da je vidjen negdje kod fakulteta politickih izmedju cobanije i drvenije, pa eto ako neko bude prolazio tim putem nek obrati paznju, ja sam vec isao..
 
Član
E drug ..posto je sezona parenja da nije otisao zbog toga pa ce se onda vratiit kuci..posto ima tako mnogo slucajeva.
Sretno u Pronalasku
 
Član
.nOKe je napisao(la):
nadam se druze, hvala ti svakako na podrsci..

cuo sam da je vidjen negdje kod fakulteta politickih izmedju cobanije i drvenije, pa eto ako neko bude prolazio tim putem nek obrati paznju, ja sam vec isao..

Ja sam te zvao druze jutros. Pogledam psa isti kao tvoj, samo kazem ti ovaj je imao crveni okovratnik. Zovnem ga dingo on se okrenu malo i nastavi. Sad dali se okrenuo nako bezze ili se tako zove nezz.
 
Legend
na slikama se vidi kakva mu je ogrlica, ova crna sa metalnim steznikom, crvenu ogrlicu nije nikad imao..

eh sada, dal ga je neko htio svezati pa mu stavio crvenu, moguce..

2ado : hvala ti sto si javio druze, koliko sigurno mozes reci da je ovaj pas, gledajuci sa slika ?
jel bar slici njemu, dlaka i to ?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
na slikama se vidi kakva mu je ogrlica, ova crna sa metalnim steznikom, crvenu ogrlicu nije nikad imao..

eh sada, dal ga je neko htio svezati pa mu stavio crvenu, moguce..

2ado : hvala ti sto si javio druze, koliko sigurno mozes reci da je ovaj pas, gledajuci sa slika ?
jel bar slici njemu, dlaka i to ?

Druze bjela dlaka, nije cupav kao na slici ali to moze biti zato sto je mokar, prljav ili sta vec. Onako poveci pas, sigurno je ista pasmina kao i ovaj tvoj, samo sto je ovaj imao malo tamnije oci od ovog tvog.
 
Top