polo 9n( update nove felge)

polo 9n( update nove felge)

Član
RE: polo 9n

Najbolja opcija 14-ke i malo spustit auto, jer ne bi ovjes puno trpio, a isao bi i bolje:D A opet zavisi i kuda se vozi, ako se ide na neka izletista i makadam, ili tamo gdje su losi putevi, nista vece od 14". Sa vecim pogotovo 16"+ bi kretao na guranje, al bi izgledao j*acki, nema sumnje u to...
 
Član
RE: polo 9n

ma dobro izlet i to manje vise, idem i ja sa svojim non stop na vikendicu, nema to veze samo je bitno paziti, odnosno ne voziti ko manijak, vec polako i to je to..
 
Član
RE: polo 9n

Svejedno, na vecim felama moras dobro promijeniti stil voznje i gledati kuda ces... ali cinjenica je da opet ovjes dobro ispasta, pogotovo kod nas, jos ako je malo starije auto, ubrza mu se proces razdrtavanja:D
 
Član
RE: polo 9n

ma nemogu ja puno zuriti sa SDI-om i da hocu..hehe..a mislio sam maximalno 15..sad ne znam da li je to dovoljno ili..
 
Član
RE: polo 9n

moj glas 16 nista ispod... pusti se ovih cuj 14 niste normalni ljudi majke mi... a moj auto je 1.2 51kw i ako je isao isto na 17kama kao i na 16kama a samo je mrrrrviiicuu bio tromiji nego na 14kama al je zato bio stabilan to je cudo...


meni nikad nije nish na trapu otislo ni na 17 ni na 16 a vjeruj ako ga je iko stedio u zivotu taj nisam ja...

Limpi je napisao(la):
Najbolja opcija 14-ke i malo spustit auto, jer ne bi ovjes puno trpio, a isao bi i bolje:D A opet zavisi i kuda se vozi, ako se ide na neka izletista i makadam, ili tamo gdje su losi putevi, nista vece od 14". Sa vecim pogotovo 16"+ bi kretao na guranje, al bi izgledao j*acki, nema sumnje u to...

shto bi kretao na guranje'?? moj auto je isto isao na 16kama i na 17kama i starto i ganjo se i svasta... kako tibor vozi na 17kama nikad se nije pozalio ccc jesil vozio kad fabiju na 17 il 16 pa d akazes da neide il ne valja... da ne valja nebi ih fabrika pakovala na njima...
 
Član
RE: polo 9n

Fino sam sve rekao i prednosti i mane... probao sam ljetos i na fabiji 17" uh mislim 225 gume da su bile, doduse jedna malo kriva, ali osjetilo se, prvo po potrosnji, koja je bila iznad 10po gradu, teze je kretao(68konjica gdje i ne bi), bubrezi skakutali, jedino sto je lezala strasno.Samo fabia rs dolazi na 16", ostalo sve 14" ili 15" kod 1.9 tdi zavisno od paketa mislim, ali nebitno sada.

Ali da ne razglabamo previse, svako uzima sebi ono sto misli da je najbolje i da mu najvise odgovara ;)
 
Član
RE: polo 9n

pa vozio si pogresne gume... da si vozio 205 40 bilo bi ok al 225 45 ti je veci precnik nego tvojih normalnih nije ni cudo da je teze kretao i vise trosio...
 
Član
RE: polo 9n

evo da osvjezim malo temu...:cool:
 

Prilozi

  • polo.jpg
    polo.jpg
    134,2 KB · Pregleda: 20
  • polo 1.jpg
    polo 1.jpg
    148,4 KB · Pregleda: 23
Član
RE: polo 9n

slike u prirodi..:)
 

Prilozi

  • 02052010880.jpg
    02052010880.jpg
    182,3 KB · Pregleda: 14
  • 02052010881.jpg
    02052010881.jpg
    158,8 KB · Pregleda: 9
Top