polo 9n( update nove felge)

polo 9n( update nove felge)

RE: polo 9n

super
imam par poznanika koji bi to preuzeli kad se ti raspitas kako idu cijene i sve ce biti super .... kad planiras ti da ides u pazaric
 
Član
RE: polo 9n

passat2003 je napisao(la):
super
imam par poznanika koji bi to preuzeli kad se ti raspitas kako idu cijene i sve ce biti super .... kad planiras ti da ides u pazaric

mislim otici u subotu ako ne ovu onda sljedecu bi trebalo..:)..ne mogu vise gledati one kineske..heh
 
Član
RE: polo 9n

ja sam sebi radio u pazaricu.....kostalo me je znaci za golfa 150 KM i prednja i zadnja.....eh sad za pola mozda je malo skuplje.....ne znam.......


i da...... komsija......lijep polo....al bass.....obavezno felge ja bih ti preporucio 16.......al mogu i 15...... koji je raspon kod tebe????
 
Član
RE: polo 9n

nokke je napisao(la):
ja sam sebi radio u pazaricu.....kostalo me je znaci za golfa 150 KM i prednja i zadnja.....eh sad za pola mozda je malo skuplje.....ne znam.......


i da...... komsija......lijep polo....al bass.....obavezno felge ja bih ti preporucio 16.......al mogu i 15...... koji je raspon kod tebe????

djesi noke komsija...:)..i ja malo dosao na forum..znaci dobri su ovi u pazaricu..a felge ABD na proljece..a raspon 5/100..:)
 
Član
RE: polo 9n

bakee je napisao(la):
nokke je napisao(la):
ja sam sebi radio u pazaricu.....kostalo me je znaci za golfa 150 KM i prednja i zadnja.....eh sad za pola mozda je malo skuplje.....ne znam.......


i da...... komsija......lijep polo....al bass.....obavezno felge ja bih ti preporucio 16.......al mogu i 15...... koji je raspon kod tebe????

djesi noke komsija...:)..i ja malo dosao na forum..znaci dobri su ovi u pazaricu..a felge ABD na proljece..a raspon 5/100..:)

http://www.bhtuning.com/prodajem-kerscher-carmona-16-t-29123.html

imam ti ove felge..pa ako hoces dogovircemo se ;) ;)
 
Član
RE: polo 9n

nokke je napisao(la):
bakee je napisao(la):
nokke je napisao(la):
ja sam sebi radio u pazaricu.....kostalo me je znaci za golfa 150 KM i prednja i zadnja.....eh sad za pola mozda je malo skuplje.....ne znam.......


i da...... komsija......lijep polo....al bass.....obavezno felge ja bih ti preporucio 16.......al mogu i 15...... koji je raspon kod tebe????

djesi noke komsija...:)..i ja malo dosao na forum..znaci dobri su ovi u pazaricu..a felge ABD na proljece..a raspon 5/100..:)

http://www.bhtuning.com/prodajem-kerscher-carmona-16-t-29123.html

imam ti ove felge..pa ako hoces dogovircemo se ;) ;)

:)....dok dodje akbgd red na felge..ima vremena..:)
 
Član
RE: polo 9n

evo za tebe jedna slikica,mada je ovaj sa 3 vrata ali nebitno,jednostavno je mocan ;)
 
Član
RE: polo 9n

evo da malo osvjezim temu...pogledajte kako sam ja uradio u photoshopu mog pola..nista pretjerano..:)
 
Član
RE: polo 9n

ni slucajno 14-15... ako ne odes na 16 nisi nish napravio... ja sam vozio pola 9n3 na 16 i bile mi premale pa stavim 17... sad vozim ibizu 2010 na 16kama a abd ovih dana odo uzet 18 za proljece... :)

35044098io4.jpg


stavi jos xenone folije i naprijed masku bez znaka :) fino bi ti sjeli stopovi od novije tipe 9n3 redizain jer pasu klasicno ko sto kazu na saraf :) i ti bi mogo neki fini nastavak nazad za auspuh ko shto sam i adamsu reko znaci sve isto... fin bi to autic bio...
 
Top