polo 9n( update nove felge)

polo 9n( update nove felge)

Član
RE: polo 9n

i ja se dovumim za folije, bude ko konzerva,vidio sam jednog 9n3 i nije mi se svidio bash,izgubi elegantnost na stock amortizerima i felnama..:icon_exclaim: ako ce folije onda bi bio red i spustiti da lici na nesto, a samo folje na stock auto...cini mi se da ne ide bash.. lajsne , xenoni..maska bez znaka.. felne alu.. to bi nekako bio moj redoslijed

ja dobio ove felne na autu
 
Član
RE: polo 9n

_vwfan_ je napisao(la):
jest ga ocuvao svaka mu cast i ti ces valjda nastaviti tako;) SDI dobar j*o brzinu:cool::cool:

a trebao bih..Zaboravio sam reci u planu su presvlake..A sad ne znam sta vi mislite za one ljude u pazaricu sto rade.Malo sam gledao po forumu izgleda nisu losi.
 
Član
RE: polo 9n

ma ko nov... po meni prvo felge na proljece, lajsne u boju auta pa onda sve ostalo... felge su pola auta... ;) pozdrav i sretno s radovima
 
Član
RE: polo 9n

dado307 je napisao(la):
ma ko nov... po meni prvo felge na proljece, lajsne u boju auta pa onda sve ostalo... felge su pola auta... ;) pozdrav i sretno s radovima

znaci sad imam pola auta..:)..a i ja sam razmisljao neke felge samo ne znam dal 14 ili 15 da uzmem..
 
Član
RE: polo 9n

bakee je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ma ko nov... po meni prvo felge na proljece, lajsne u boju auta pa onda sve ostalo... felge su pola auta... ;) pozdrav i sretno s radovima

znaci sad imam pola auta..:)..a i ja sam razmisljao neke felge samo ne znam dal 14 ili 15 da uzmem..

15ke naravno, koliko sam upucen na njemu dodju celicne 14ke, znaci 15ke su taman za alu, mnogi ce ti preporucit i 16, ali ja ne bih... sa 14kama neces skoro nista napravit, a na 15kama ce bit taman po meni... ;)
 
Član
RE: polo 9n

dado307 je napisao(la):
bakee je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ma ko nov... po meni prvo felge na proljece, lajsne u boju auta pa onda sve ostalo... felge su pola auta... ;) pozdrav i sretno s radovima

znaci sad imam pola auta..:)..a i ja sam razmisljao neke felge samo ne znam dal 14 ili 15 da uzmem..

15ke naravno, koliko sam upucen na njemu dodju celicne 14ke, znaci 15ke su taman za alu, mnogi ce ti preporucit i 16, ali ja ne bih... sa 14kama neces skoro nista napravit, a na 15kama ce bit taman po meni... ;)

dobro si upucen na njemu dodju 14 celicne..i ja sam mislio 15 najbolje bi odgovarale..hvala
 
Član
RE: polo 9n

Sto se tice onih u pazaricu, super su, meni 2000-te stavljene presvlake kod njih, i jos uvijek maltene kao nove, samo se malo izlizalo na vozacevoj "guzici":lol: A izgledaju kao original, ne bi ni rekao da su presvlake;)
 
Član
RE: polo 9n

Limpi je napisao(la):
Sto se tice onih u pazaricu, super su, meni 2000-te stavljene presvlake kod njih, i jos uvijek maltene kao nove, samo se malo izlizalo na vozacevoj "guzici":lol: A izgledaju kao original, ne bi ni rekao da su presvlake;)

a mislio sam otici da pogledam...valjda ce se naci nesto za mene.:)
 
RE: polo 9n

eh da pitam posto su te presvlake kod toga u pazaricu ako budes isao ozes pitati imal sta za passata model 2003 ili to prave po mjeri,a sto se tice pola extra je ocuvan samo ga i ti tako ocuvaj motor je tu da ne trosi puno i to i radi kome treba snaga neka kupi sebi benzinca.kao sto ostali kazu felge mozda neko malo spustanje xenoni lajsne i poso zavrsen to je to
sa srecom i puno kilometara sa njim obraduj nas sa slikama uskoro
 
Član
RE: polo 9n

passat2003 je napisao(la):
eh da pitam posto su te presvlake kod toga u pazaricu ako budes isao ozes pitati imal sta za passata model 2003 ili to prave po mjeri,a sto se tice pola extra je ocuvan samo ga i ti tako ocuvaj motor je tu da ne trosi puno i to i radi kome treba snaga neka kupi sebi benzinca.kao sto ostali kazu felge mozda neko malo spustanje xenoni lajsne i poso zavrsen to je to
sa srecom i puno kilometara sa njim obraduj nas sa slikama uskoro

mislio sam ovih dana slikati unutrasnjost ali imam one kineske presvlake pa mi se ne slika..haha..a evo nasao sam stranicu za ove ljude iz pazarica pa pogledaj..
http://www.autotexpazaric.com/
 
RE: polo 9n

bakee je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
eh da pitam posto su te presvlake kod toga u pazaricu ako budes isao ozes pitati imal sta za passata model 2003 ili to prave po mjeri,a sto se tice pola extra je ocuvan samo ga i ti tako ocuvaj motor je tu da ne trosi puno i to i radi kome treba snaga neka kupi sebi benzinca.kao sto ostali kazu felge mozda neko malo spustanje xenoni lajsne i poso zavrsen to je to
sa srecom i puno kilometara sa njim obraduj nas sa slikama uskoro

mislio sam ovih dana slikati unutrasnjost ali imam one kineske presvlake pa mi se ne slika..haha..a evo nasao sam stranicu za ove ljude iz pazarica pa pogledaj..
http://www.autotexpazaric.com/
hvala za link samo ja ne vidim nigdje cijena,jeli to rucni rad ili narucuju za pojedina auta kako to ide kod njih
kad budes isao sebi da pogledas raspitaj se ako nije neka frka
 
Član
RE: polo 9n

passat2003 je napisao(la):
bakee je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
eh da pitam posto su te presvlake kod toga u pazaricu ako budes isao ozes pitati imal sta za passata model 2003 ili to prave po mjeri,a sto se tice pola extra je ocuvan samo ga i ti tako ocuvaj motor je tu da ne trosi puno i to i radi kome treba snaga neka kupi sebi benzinca.kao sto ostali kazu felge mozda neko malo spustanje xenoni lajsne i poso zavrsen to je to
sa srecom i puno kilometara sa njim obraduj nas sa slikama uskoro

mislio sam ovih dana slikati unutrasnjost ali imam one kineske presvlake pa mi se ne slika..haha..a evo nasao sam stranicu za ove ljude iz pazarica pa pogledaj..
http://www.autotexpazaric.com/
hvala za link samo ja ne vidim nigdje cijena,jeli to rucni rad ili narucuju za pojedina auta kako to ide kod njih
kad budes isao sebi da pogledas raspitaj se ako nije neka frka

moze nije problem...kad uradim javim ovdje..i bice i slika..
 
Top